LT   EN   RU  
2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Auklės
  Mama ir vaikas > Auklės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-14
Kiek kainuoja auklė?
Jūsų vaikui reikalinga auklė? Surasti gerą auklę yra sunkus darbas. Auklė turi būti geros širdies, atsakinga, kultūringa ir darbšti, mokanti skaniai gaminti valgį, švelni ir jautri jūsų vaikui – vienu žodžiu – ideali moteris. Suprantama, idealių žmonių nėra, tad svarbiausia nuspręsti, kokios būsimos auklės savybės mums yra pačios svarbiausios, įvertinti savo galimybes ir pradėti ieškoti ne kažkokio idealo, o tiesiog geros moters.

Kiek mokėti auklei?

Prieš pradėdami auklės paiešką, pagalvokite, kokį darbo užmokestį galite jai pasiūlyti. Atlyginimas priklauso nuo auklės darbo krūvio, patirties ir kvalifikacijos.

Šiuo metu Klaipėdoje auklės darbo užmokestis svyruoja nuo 2,5 iki 4 Lt už valandą. Reikia suprasti, kad kuo mažesnis darbo krūvis, t.y. kuo mažiau jums reikia auklės, tuo jos paslaugos yra brangesnės. Jei jums auklės reikalinga tik retkarčiais ar tik kelioms valandoms per dieną, geriausia nustatyti fiksuotą mėnesio atlyginimą.

Sudėtingiausia atrasti auklę, pageidaujančią dirbti „nestandartiniu“ grafiku, pvz. tik rytais arba tik vakarais, tik savaitgaliais arba ne visą darbo dieną, keletą dienų per savaitę. Toks darbas labiausiai sudomins pensijinio amžiaus moteris arba ieškančias papildomo uždarbio.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Darbo partija (4)    Emo (10)    Hakeriai (273)    Švietimas (1281)    Sportiniai šokiai (2)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Pyktis (6)    Medžioklė (63)    Metalistai (8)    Sąmokslo teorijos (19)    Trys karaliai (5)    Vilniaus bendruomenės (4)    Linux/Unix (34)    Žirgų sportas (4)    Istorija (154)    KGB (35)    Vox Populi (14)    Lotynų šokiai (5)    Viskis (8)    Lietuvoje (43)    Muzika (196)    Kinas (193)    6 branduolių (3)    Mobilūs ryšiai (193)    Burtai (8)    Interneto dizainas (5)    Stalo žaidimai (7)    Vėlinės (5)    Vampyrai (9)    Labradoras (2)    Mergelė (7)    Intel (6)    Mokesčiai (8)    Škotų aviganis (3)    Vartotojai (29)    Astronomija (46)    Picerijos (4)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Modemai (8)    Logistika (12)    Miestai (14)    E - komercija (87)    Žmogaus teisės (18)    Interjero dizainas (13)    Mazda (2)    Auklės (3)    Statyba (29)    Skandalai (476)    Brendis (6)    Kovos menai (72)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!