LT   EN   RU  
2018 m. lapkričio 17 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Drakonai
  Mistika > Drakonai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-23 Spausdinti Spausdinti
Drakonai ir požemiai sukūrimas

Darbi-videoefektų supervizorius ir Digital Firepower bendrasavininkas, firmos, kuri specializuojasi sudėtingų skaitmeninių pasaulių kūryba. Ankščiau Digital Firepower sukūrė šešias tokias hibridines aplinkas ilgai lauktam filmui "Požemiai ir drakonai", kuris sudrebino rinką gruodžio 8 dieną. Po mėnesio, kai Digital Firepower baigė darbą, Darbi paskambino filmo režisierius, Courtney Solomon, ir papasakojo apie problemas, atsiradusias peržiūrint scenas, kurias jis užsakinėjo kitoje firmoje prieš keletą mėnesių. "Tai buvo pradinės ir finalinės filmo scenos; tai buvo labai svarbios, sudėtingos ir dramatiškos filmo scenos ir Courtney nebuvo patenkintas tais būdais, kuriais buvo sukurtos šios scenos.", sako Darbi. " Jam labai patiko tai ką mes jam jau buvome padarę ir jis paklausė manęs ar mes negalėtume užbaigti ir šį naują scenų paketą."

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    LICS (17)    Taksas (2)    Mergelė (7)    Žmogaus teisės (18)    Simbolika (2)    Lotynų kalba (11)    Sel (10)    KGB (35)    Įvaikinimas (3)    Hakeriai (273)    Anglų kalba (35)    Jausmai (27)    Vėlinės (5)    Sektos žudikės (6)    Hobi (106)    Tamplieriai (7)    Lietuvoje (43)    Sąmokslo teorija (19)    Stalo žaidimai (7)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Kreditai (2)    Vitaminai (2)    Politika (363)    Mokykla be narkotikų (20)    Neištikimybė (2)    Mokesčiai (8)    Savižudybė (12)    Šunų veislės (52)    Vartotojai (29)    Lengvosios muzikos grupės (27)    EBSW (40)    Ekologiški produktai (2)    Krizė (59)    Technologijos (1819)    Vorai (2)    Kaziuko mugė (3)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Airija (9)    Žirgų sportas (4)    Poltergeistai (2)    Literatūra (239)    Lobių ieškotojai (3)    Liemenėlės (3)    Velniai (9)    Wing Tsun (14)    Pedagogika (21)    Psichiatrija (64)    Garso sistemos (15)    Vilius Navickas (2)    Dieta (33)
1. Drakonai ir jūrų gyvatės
2. Žaidimas - drakono uodegų dvikova
3. Žaidimas - drakonas ir skydas
4. Dėmėtieji eublefarai - mažieji drakonai
5. Monstrų ataka - filmas apie drakonus
6. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 27
7. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 26
8. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 25
9. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 24
10. Sakmė apie juokdarį Marių, slibinus Drūkšius, klastą, meilę ir mirtį 23
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!