LT   EN   RU  
2018 m. birželio 24 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Meilė bloguose
  Meilė > Meilė bloguose
Lankomumo reitingas Publikuota: 2013-02-01
Mano laimė siekia dangų, mano meilė sieks žvaigždes

Dabar nepamenu, kada paskutinį kartą buvau tokia laiminga, kaip šiandien. Nežinau kokia juoko ir šypsenos bitė man įgėlė, tačiau wow, aš jai dėkinga.

Mano nuotaika visai, kaip šiandienos oras. Danguje švyti saulė, o mano veide - šypsena. Aplinkui skambantis juokas. Taip gera yra gyventi ir džiaugtis tuo, ką turi.

Gera po ilgos žiemos vėl išlėkti į kiemą trumpomis rankovėmis, bent trumpam. Bent minutei. Stabtelėti ant lopinėlio, labiausiai apšviesto saulės, ir porą kartų apsisukti ratu. Iškėlus galvą į viršų ir užsimerkus. O tada šypsotis. Plačiai plačiai. Iki pat ausų.

Nes šiandien man gera. Nes vakar buvo gera. Nes ir rytoj, tikiuosi, bus gera. Labai labai gera. Ir su kiekviena diena vis gerės. Oras eis šiltyn, o mano šypsena platyn. Galėčiau garsiai surikti, jog esu laiminga. Labai labai laiminga. Tačiau nedrąsu. O jei kas tą laimę pavogs? Nenoriu. Nenoriu paleisti nė menkiausios smulkmenos, kurią laikau savo delnuose. Šiltuose delnuose.

Tokia graži diena. Tokia skani kava. Toks garsus juokas. Tokie kvaili žodžiai. Tokios naivios mintys. Tokios tobulos svajonės. Tokie gražūs sapnai. Tokios šiltos šypsenos. Tokie nuoširdūs apkabinimai. Tokios plačios svajos. Tokia, tokia, laiminga aš.. O jei įsimylėčiau, aš skraidyčiau..

Beje, žinai, kaip aš tave mylėčiau? Mylėčiau taip, kaip niekas nemylėjo. Mylėčiau taip, kaip myliu kiekvieną smulkmeną, kaip myliu gyvenimą. Kaip myliu saulę, kaip myliu šokoladą. Mylėčiau taip, kaip myli meškinai. Mylėčiau taip,kad net skaudėtų. Mylėčiau taip, kaip sugebėčiau geriausiai. Mylėčiau visada. Mylėčiau tave piktą, liūdną, besišypsantį, pakvaišusį, nervuotą. Mylėčiau tave miegantį, ar vairuojantį. Mylėčiau taip, kaip žmogus myli pirma kartą. Mylėčiau tave tikra meile. Tokia, kokia myli vaikai. Jei tik galėčiau aš mylėčiau ir jei galėsiu aš mylėsiu.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Geologija (20)    Televizoriai (2)    Televizija (17)    Sekimas ir privatumas (12)    Savižudybė (12)    Interneto dienoraščiai (2)    LNK (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Neištikimybė (2)    Arūnas Valinskas (4)    Liemenėlės (3)    Bitė (5)    Vartotojai (29)    Paieškos sistemos (14)    Lietuvos istorija (110)    Geografija (22)    Žmogaus teisės (52)    Džiaugsmas (2)    Šv. Valentino diena (11)    Kinas (193)    Architektūra (11)    KGB (35)    Firmos (12)    Žemgrobiai (6)    Kaukazo aviganis (2)    Fizika (11)    Moters diena (4)    Archeologija (42)    SSL sertifikatai (6)    Melagių diena (3)    Kulinarija (181)    Miestai (14)    EBSW (40)    Gimimo diena (3)    Visuotinė istorija (44)    Liberalai demokratai (3)    Sportas (180)    Chiromantija (3)    Šokiai (56)    Eurointegracija (5)    Hakeriai (273)    Ekologiški produktai (2)    Sektos žudikės (6)    Filologija (2)    Astrologija (27)    Sodininkystė (22)    Technologijos (1819)    Joga (56)    Aukštasis mokslas (13)    Užgavėnes (9)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!