LT   EN   RU  
2018 m. birželio 19 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Žmonės, kurie iš didelės meilės išsižada asmeninio gyvenimo, gal ir praturtina save, tačiau neabejotinai nuskurdina tuos, kuriuos pasirinko mylėti."
Albertas Kamiu
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Motociklai
  Transportas > Motociklai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-02-25 Spausdinti Spausdinti
Prieš perkant naudotą motociklą: pakaba

Paklauskite savininko, prieš kiek laiko/mylių keistos šakių tarpinės. Keisti reiktų kas 15-20k mylių. (Pakeitimas - $100 plius 2-3 val. darbo.) Apžerkite motociklą, suimkite priekinį stabdį ir stipriai nuleiskite prie šakių. Nusileisti ir grįžti į pirminę padėtį jie turėtų su tuo pačiu pasipriešinimu. Tai atlikite keletą kartų. Apžiūrėkite chromuotas šakių kojeles. Jos turėtų būti be jokių įbrėžimų, įlenkimų ir ant visiški neturi būti tepalų lašelių. Kai kuriuos įbrėžimus galima nupoliruoti, bet naujos šakių kojelės - brangios. Aptarti gali profesionalus mechanikas.

Patikrinkite vairo guolius, kaip kad minima skyriuje Patikrinimas ant centrinės kojelės.

Pakaba turi judėti tyliai, neturi būti jokio trinksėjimo ar cypimo.

Pakabos skysčius reikia keisti kas metai ar dveji, nes ji lūžta ir susidėvi. Paklauskite savininko, prieš kiek laiko keistas šakių tepalas.

Tegul kas nors motociklą stabilizuoja iš priekio, o jūs atsistokite iš galo. Suėmę už turėklo (ar keleivio sėdynės), stipriai spauskite žemyn. Motociklas turi atšokti su šiokiu tokiu pasipriešinimu. Jei pasipriešinimo nejaučiate, laikas keisti užpakalinį amortizatorių. Priežastys: arba amortizatoriaus viduje sugedo tarpinė, arba trūksta tepalo, kad būtų sudarytas pasipriešinimas. Apie $350 plius 3 val. darbo.

Kaip minėta skyriuje Ar jis patyrė avarijų, patikrinkite, ar šakių vamzdeliai nesulankstyti ir lygiagretūs. Ypatingą dėmesį atkreipkite į chromuotus vamzdelius.

Tokių pirmaujančių gamintojų, kaip Penske, Ohlins, Fox, Race Tech, pakabos yra pilnai rekonstruojamos. Tokiu atveju mokėti gali tekti daugiau. Žr. skyrių Priedai, kaina ir derėjimasis. Gali užimti šiek tiek laiko, kol suprasite, ar pakaba buvo atnaujinama, ar ne.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Išpažintis (16)    Avinas (7)    Namų vaizdo technika (2)    Renginiai (31)    Geologija (20)    Mokslai (1219)    Eurointegracija (5)    Tiškevičiai (18)    Hakeriai (273)    Aukštasis mokslas (13)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Statyba (29)    Egiptas (24)    Politika (26)    Avalynė (7)    Kabala (6)    Vandens slidės (2)    Telekomunikacijos (188)    Vandenis (7)    Drabužiai (41)    Pirmoji meilė (3)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Aiškiaregiai (11)    Valdas Adamkus (11)    Politologija (64)    Airija (9)    Šventasis Kazimieras (2)    Interneto tinklai (4)    Parapsichologai (7)    LICS (17)    Vilniaus bendruomenės (4)    Draugystė (10)    Reklama internete (18)    Kompiuterio ergonomika (8)    Politika (363)    Programos (61)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Nusikaltimai (6)    Filologija (2)    Vytautas Bogušis (12)    Korupcija (22)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Variakojis (11)    TV3 (4)    Šokiai (56)    Šventieji (10)    Stomatologija (6)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Darbdaviai (10)    Linux/Unix (34)
1. Bandymas suklasifikuoti motociklus
2. Baikeris - kas tai?
3. Prieš perkant naudotą motociklą: klausimai pardavėjui
4. Prieš perkant naudotą motociklą: variklis, skysčiai, karbiuratorius
5. Prieš perkant naudotą motociklą: išmetimo sistema
6. Prieš perkant naudotą motociklą: grandinė, žvaigždutės ir diržai
7. Prieš perkant naudotą motociklą: ratai
8. Prieš perkant naudotą motociklą: elektra ir akumuliatorius
9. Prieš perkant naudotą motociklą: padangos
10. Prieš perkant naudotą motociklą: sėdynė
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!