LT   EN   RU  
2018 m. vasario 23 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja."
Oskaras Vaildas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Nekilnojamasis turtas
  Nekilnojamasis turtas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2010-01-07
Nekilnojamojo turto rinka atsigaus po 2011 metų

Vartotojų nepasitikėjimas pradeda mažėti, o tai turi tiesioginės įtakos nekilnojamojo turto rinkos dinamikai. Viliamasi, kad nekilnojamojo turto rinka atsigaus, vos tik nedarbas ims mažėti, praneša naujienų portalas "Novosti Err".

"Kol nedarbas akivaizdžiai nesumažės, neverta tikėtis pagyvėjimo nekilnojamojo turto rinkoje", - sakė banko "Nordea" analizės skyriaus vadovas Sanderas Klaosas (Sander Klaos) seminare "Krizė ir nekilnojamojo turto rinka".

Pasak jo, nedarbas sumažės anksčiausiai 2010 metais, o jau vėliau galima tikėtis stabilizacijos nekilnojamojo turto rinkoje.

S. Klaoso pastebėjimais, vartotojų pasitikėjimas pamažu atsigauna ir tai geras ženklas. Bet galutinai ekonomika pasveiks dar negreitai, įsitikinęs ekspertas.

Nekilnojamojo turto sandorių Estijoje skaičius dabar siekia 2003 m. lygį. S. Klaoso nuomone, nekilnojamojo turto kainos gali toliau kristi.

Probleminių paskolų apimtys Estijos rinkoje išaugo iki 6,1 proc. T. Klaoso nuomone, probleminių paskolų apimtys banke "Nordea" ir kitose kreditavimo institucijose artimiausiu metu gali dar didėti.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Svarstyklės (7)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Kvepalai (10)    Apatinis trikotažas (17)    Airija (9)    Krizė (59)    Žydai (32)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Skinheadai (9)    Proza (157)    Skamp (16)    Opijatai (13)    Raganos (12)    Gintaras Beresnevičius (26)    Kanapės (15)    Imtynės (29)    Makaronai (2)    Žvaigždės (19)    Alus (22)    Šunys (67)    Bučiniai (31)    BTV (3)    Ekologija (15)    Skorpionas (7)    Mokykla be narkotikų (20)    Vaiko sveikata (8)    Filmai (91)    Krikščionys demokratai (3)    Grybai (3)    Kulinarija (181)    Stilius (86)    Feng šui (7)    Paieškos sistemos (14)    Spauda (3)    Ekologiškas maistas (2)    Mityba (43)    Jautis (7)    Poltergeistai (2)    Teisė (61)    Smurtas mokyklose (10)    Mokslai (1219)    Labradoras (2)    Kinų horoskopas (14)    KGB (35)    Subkultūros (99)    Žuvininkystė (2)    Apskaita (15)    Baikeriai (8)    Chemija (5)    Erotiniai šokiai (23)
1. Gyvenamojo būsto planavimo "progresas"
2. Nuomonė: Už ką turėtume mokėti tarpininkams?
3. Geras būstas už gerą kainą
4. Lietuvos nekilnojamojo turto masinis vertinimas: per metus Lietuva atpigo 35%
5. Dalies butų vertė krenta labiau nei rodo jų kainos
6. Vilniuje naujų butų pasiūla – mažiausia per trejus metus
7. Kainos kris, ypač būsto
8. Kas laukia nekilnojamojo turto rinkos 2009 metais?
9. Kompleksiškai atnaujinti savo daugiabutį vilniečius skatina kaimynų pavyzdys
10. Atgimsta mažaaukščiai verslo centrai
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!