LT   EN   RU  
2018 m. lapkričio 17 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Tinklapiai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Internetas > Tinklapiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-11-22
Lietuvių sukurtas tinklalapis pritraukė 14 mln. litų investicijų

Populiariausias pasaulyje mobiliesiems telefonams skirtų programų bei žaidimų tinklalapis "GetJar" (www.getjar.com/wap.getjar.com), kurį sukūrė ir valdo lietuvių kompanija "GetJar Baltic", pritraukė 6 mln. JAV dolerių (14,1 mln. litų) dydžio investicijų iš Didžiojoje Britanijoje ir JAV Silicio slėnyje įsikūrusios investicinės kompanijos "Accel Partners".

"Lietuvių sukurtas "GetJar" tapo fenomenu mobiliųjų aplikacijų pasaulyje ir šiandien yra vienas svarbiausių tinklalapių vartotojams. Mūsų investicijos į portalo plėtrą padės sėkmingai tobulinti produktą, jungiantį mobiliųjų aplikacijų kūrėjus ir vartotojų bendruomenę", - teigia "Accel Partners" Didžiosios Britanijos padalinio vadovas Kevinas Comoli (Kevin Comolli).

"Accel Partners" kartu su verslininkais iš įvairių pasaulio šalių plėtojo ir stiprino šiandien pirmaujančius prekės ženklus, tokius kaip "Macromedia", "RealNetworks" ar "Facebook", kurios 1,6 proc. akcijų už 240 mln. JAV dolerių (564 mln. litų) šių metų rudenį įsigijo tarptautinė kompanija "Microsoft".

"Mes džiaugiamės partneryste su "Accel Partners" ir atsiveriančiomis galimybėmis intensyviai tobulinti sąlygas mobiliųjų programų kūrėjų ir vartotojų bendradarbiavimui, kurio dėka sukuriamos plačiai taikomos mobiliųjų prietaisų aplikacijos", - teigia "GetJar" vadovas Ilja Laurs.

Pasak jo, investicijos bus skiriamos įmonės plėtrai Didžiojoje Britanijoje ir JAV, kur ketinama suformuoti pardavimų ir rinkodaros komandas, stiprinsiančias portalo pozicijas.

"GetJar" svetainėje mobiliųjų aplikacijų kūrėjai talpina savo sukurtas aplikacijas, o vartotojai gauna galimybę jas parsisiųsti į savo mobiliuosius įrenginius ir naudotis jomis, mainais suteikdami kūrėjams grįžtamąjį ryšį - įvertindami programas, nurodydami pastebėtus trūkumus, tobulintinas savybes ir pan.

Kas mėnesį vartotojai iš 135 pasaulio valstybių atlieka maždaug 8 mln. parsisiuntimų, o per dvejus veiklos metus įvairų mobiliesiems įrenginiams skirtų programų ir žaidimų parsisiųsta daugiau kaip 100 mln. kartų.

Šiuo metu "GetJar" vienija maždaug 130 tūkst. programų kūrėjų bei 60 tūkst. programų pradinių versijų bandytojų, vadinamųjų "Beta" testuotojais.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mokesčiai (8)    Homeopatija (5)    Moterims (34)    Automobiliai (41)    Egiptas (24)    Apskaita (15)    Geografija (22)    Kūdikio maitinimas (3)    Katarai (2)    Programos (61)    Procesoriai (28)    Elektronika (8)    Kačių veislės (25)    Geologija (20)    Žemės ūkis (33)    Priklausomybė (3)    Meninė gimnastika (14)    Gatvės šokiai (5)    Hipnozė (10)    Mokslininkai (2)    Interneto dizainas (5)    Statyba (29)    Parapsichologai (7)    Vytautas Landsbergis (6)    Kaziuko mugė (3)    Partijos (41)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Chiromantija (3)    Kompiuteriai (148)    Kriptografija (3)    Lobiai (12)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Avinas (7)    Istorija (154)    Viešnia iš ateities (2)    Vaizdo kortos (3)    Dažasvydis (3)    Liberalai demokratai (3)    Kulinarija (181)    Emo (10)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Filatelija (11)    Pavydas (5)    Vėlinės (5)    Sony Ericcson (40)    Go-go (10)    Reklama internete (18)    Seimo rinkimai (4)    Kompiuterių virusai (52)    Erich Fromm (5)
1. Iš lietuvių tinklalapio - 100 mln. parsisiuntimų
2. Tinklapyje jaunimui - interaktyvus žurnalas, žaidimai, animacija
3. Pradėjo Veikti Portalas "Verslo Vartai"
4. Virtualiųjų šachmatų gerbėjai švęs ypatingą sukaktį
5. Elektroninė biblioteka gausėja konferencijų resursais ir knygomis
6. Atnaujinama „Top 100“ lankomumo stebėsenos sistema
7. Mokslinėje elektroninėje bibliotekoje eLIBRARY.LT lankosi skaitytojai iš įvairių pasaulio šalių
8. Elektroninės komercijos projektas www.Fotofabrikas.lt
9. Kauniečio kompiuterinis žaidimas jau žinomas 166 valstybėse
10. Portalas TVNET gyvena paskutinias dienas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!