LT   EN   RU  
2018 m. birželio 19 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Žmonės
  Žmonės
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-11-09
Jonas Mekas - Vilniaus, 2009 m. Europos kultūros sostinės, ambasadorius

Vilniuje viešintis pasaulinio garso kino režisierius, vienas svarbiausių Amerikos avangardinio kino pradininkų ir kūrėjų Jonas Mekas tapo "Vilniaus - Europos kultūros sostinės 2009" ambasadoriumi.

"Vilniaus - Europos kultūros sostinės 2009" ambasadorių tikslas - skleisti žinią užsienio šalių gyventojams apie Vilnių - Europos kultūros sostinę, 2009 m. vyksiančius renginius ir projektus bei pakviesti juose dalyvauti", - sakė viešosios įstaigos "Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009" direktorė Elona Bajorinienė. "Jonas Mekas savo kūrybine veikla garsina Vilniaus ir Lietuvos vardą pasaulyje, todėl mums didelė garbė, kad savo autoritetu bei ryšiais jis padės pritraukti pasaulinio lygio menininkų ir kūrėjų dalyvauti 2009 m. kultūros sostinės projektuose."

Jonui Mekui buvo įteiktas pirmasis Vilniaus, Europos kultūros sostinės, ambasadoriaus ženklelis. Su garsiuoju kūrėju tariamasi, kad jo įkurtoje Kino archyvų antologijoje (Anthology Film Archives) Niujorke bus platinama informacinė medžiaga apie kultūros sostinės renginius bei projektus.

Vilniaus ambasadorių programa kviečia prisijungti visus, norinčius ir galinčius savo kanalais platinti informaciją apie kultūros sostinės renginius ir projektus bei pakviesti juose dalyvauti. Norintieji prisijungti prie šios programos maloniai kviečiami registruotis internteto svetainėje www.kulturagyvai.lt/ambasadoriai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vaizdo sistemos (34)    Radvilos (32)    Zigmas Vaišvila (10)    Liberalai demokratai (3)    Politika (26)    P2P tinklai (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Siemens (6)    Interneto tinklai (4)    Mokykla be narkotikų (20)    Shotokan (11)    Mokėjimo kortelės (7)    Optinis ryšys (12)    Laivyba (17)    Visuotinė istorija (44)    Joga (56)    Meilė (138)    Emigrantai (22)    Domenai (11)    SSL sertifikatai (6)    Šventasis Pranciškus (3)    Namų vaizdo technika (2)    Mityba (43)    Viešnia iš ateities (2)    Kailiniai (15)    Interjero dizainas (13)    Interneto komentarai (2)    Kovos menai (72)    Ekonomika (259)    Breakdance (4)    Grybų patiekalai (6)    Garso sistemos (15)    Kreditai (2)    Velykos (10)    Gaisrininkai (7)    Regbis (4)    Moters diena (4)    Trys karaliai (5)    Fizika (11)    Parapsichologija (22)    Programos (61)    Foje (3)    Geologija (20)    Aviacija (38)    Interneto dienoraščiai (2)    Draudimas (7)    Reinkarnacija (6)    Užsienyje (2)    Rasos (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!