LT   EN   RU  
2020 m. liepos 7 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Amerikos lietuviai
  Bendruomenės > Emigrantai > Amerikos lietuviai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-07-28 Spausdinti Spausdinti
Andriaus Mamontovo koncertas 2004

Gegužės 27 dieną Atlantoje koncertavo vienas žymiausių Lietuvos muzikantų bei atlikėjų - Andrius Mamontovas.

Dainininko koncertinis turas prieš tai vyko kituose JAV miestuose, tad ir pietinei Atlantai išvysti Lietuvos žvaigždę buvo ilgai lauktas siurprizas.

Iš tiesų nereikėjo nė kelių dainų, kad sėdinčiųjų salėje beveik neliktų. Muzikos ritme paskendusi publika dūko pritardama dainininkui.

Kaip pats atlikėjas sakė, išeivijos lietuvius labiau sušildo senesnės, geriau žinomos, bet nemirštančios dainos. Be abejo ir tądien nebuvo apsieita be publikos pamėgtų „Saulės miesto“, „Mono arba stereo“, „Laužo šviesos“ ir kt.

Džiugu, kad Atlanta sulaukė tokio lygio koncerto - ne kiekvieną kartą atlikėjai sutikdavo atvykti čia, nes organizatoriai nebūdavo tikri dėl susirinksiančiųjų gausumo.

-Tai bene pirmas pavykęs bandymas, - kalbėjo koncerto organizatoriai. - Ir mūsų lūkesčiai pasiteisino! Nors koncertas vyko ketvirtadienį, susirinkusiųjų buvo daugiau nei tikėtasi. Dažniau susibėgantys lietuvių bendruomenės nariai stebėjosi išvydę daug naujų veidų. Tai tik patvirtinimas, kad be bendruomenės organizuojamų lietuviškų švenčių žmonės taip pat pasiilgę koncertų ir kitų pramogų. Tikimės, jog ateityje jų suorganizuosime daugiau.

Atsiliepimai apie renginį tikrai labai šilti. Džiugina ir faktas, jog pats Andrius Mamontovas buvo maloniai nustebintas kultūringa ir geranoriška Atlantos publika, entuziastingais fanais. Savo atsiliepimų tinklapyje jis rašo : „Atlantoje buvo tikrai labai mielas koncertas. O labiausiai įsiminė tas vaikinukas, kurio automobilio numeris yra tiesiog FOJE. Kartais neįtikėtina, kad kažkas taip mėgsta tavo muziką. Ačiū visiems, kas ten buvo. Tikrai tai nebuvo paskutinis koncertas pas jus.“

Atlantiškiai nekantriai lauks naujų renginių, o kol kas dar gyvena džiugia koncerto nuotaika bei siunčia savo įspūdžius ir Jums!

Virginija Kučinskaitė

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Atsiprašymas (3)    Savivaldybių rinkimai (9)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    NSO (33)    Užgavėnes (9)    Valdas Adamkus (11)    Šunys (67)    Muzika (196)    Rasos (2)    Matematika (2)    Amfetaminas (2)    Pagonybė (3)    TV3 (4)    Meino meškėnas (2)    Drakonai (36)    Vilniaus bendruomenės (4)    Informaciniai karai (11)    Optinis ryšys (12)    Įdomybės (87)    Pavydas (5)    Skinheadai (9)    Samsung (3)    Džiaugsmas (2)    Prancūzų buldogas (2)    Novelės (102)    Energetika (13)    Krizė (59)    Emo (10)    Korupcija (22)    Vitaminai (2)    Shotokan (11)    Lotynų šokiai (5)    Airija (9)    Linux/Unix (34)    Sveikata (313)    Žuvys (7)    Žemės grobstymai (50)    Vaizdo kortos (3)    Dailė (34)    Viskis (8)    Atleidimas (4)    Kačių veislės (25)    Katalikybė (49)    Jausmai (27)    Specialiosios tarnybos (36)    Lietuvių valgiai (28)    Krikščionybė (135)    Drabužiai (41)    Kelionių organizatoriai (6)    Partizanai (12)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!