LT   EN   RU  
2020 m. liepos 4 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anželikos Cholinos šokio teatras
  Kultūra > Teatrai > Anželikos Cholinos šokio teatras
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-07-09
Šokio spektaklis MEILĖ pagal šiuolaikinių kompozitorių muziką

Šokio spektaklis MEILĖ pagal šiuolaikinių kompozitorių muziką.

Choreografė - Anželika Cholina.
Scenografas - Marijus Jacovskis.

Spektaklyje dalyvauja 15 artistų: Indrė Bacevičiūtė, Živilė Baikštytė,
Donatas Bakėjus, Eligijus Butkus, Aušra Gineitytė, Andrius Žužžalkinas,
Dainius Kazlauskas, Rūta Kudžmaitė, Sigita Mikalauskaitė,
Agnė Ramoškaitė, Martynas Rimeikis, Giedrius Savickas, Edita Stundytė,
Brigita Urbietytė, Andrius Žebrauskas.

Premjera: 2002 m. vasario 14 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.
Trukmė: 75 min.

Anželika Cholina:

Spektaklis apie viską ir apie nieką... Saujelė akimirkų, būsenų, nuotaikų, atsitikimų... visa tai, kas nutinka su mumis kas dieną arba neatsitinka niekada... Apie įsimylėjusius, mylimus ir vienišus... apie norėjimą priklausyti, amžiną laukimą vienintelio žmogaus ir nežinojimą, kaip elgtis, kai jis atsiranda. Kuris svarbesnis? Tas, kuris padovanoja gėlę, ar tas, kuris atsako į tavo klausimus? Spektaklio personažai - žmonės, esantys aplink mus, simpatiški ir ne, dvasingi, jautrūs, pastebimi ir ne... Čia daug liūdesio, neišsipildymų... ir dar daugiau ironijos... jokios pretenzijos į tiesos apie jausmus žinojimą... Tiesiog tokius šiandien pažįstu žmones ir stengiuosi suprasti juos.  Spektaklyje neskirstau "ištrauktų" iš gyvenimo situacijų į svarbias ir ne, tiesiog kviečiu kiekvieną žmogų į trumpą pasimatymą su savimi...

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Psichologija (89)    Moters diena (4)    Dalia Grybauskaitė (16)    6 branduolių (3)    Žala sveikatai (16)    Automobiliai (41)    Jautis (2)    Shotokan (11)    Ekologija (15)    Hakeriai (273)    Šventasis Pranciškus (3)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Velykos (10)    Literatūra (239)    Lobiai (12)    Pagalba ir prevencija (124)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Statyba (29)    Pavydas (5)    Erotika (8)    Naujieji metai (12)    Interneto dienoraščiai (2)    Drabužiai (41)    Vytautas Bogušis (12)    Ekonomika (5)    Korupcija (22)    Smurtas mokyklose (10)    Sąmokslo teorija (19)    Švietimas (1281)    Miestai (14)    Vox Populi (14)    Dailė (34)    Breakdance (4)    Savižudybė (12)    Metalinės muzikos grupės (8)    Mergelė (7)    Skaneriai (5)    Gatvės šokiai (5)    Žmogaus teisės (18)    Romas Kalanta (4)    Likeris (2)    Wing Tsun (14)    Masonai (7)    Novelės (102)    Vytautas Landsbergis (6)    Užsienyje (50)    Televizija (17)    Kelionių organizatoriai (6)    Mazda (2)    Knygos (23)
1. 100 - asis Anželikos Cholinos tango
2. Šokio spektaklis CARMEN pagal George
3. Šokio spektaklis „Fantazija penkioms stichijoms"
4. Interviu zu Anželika Cholina. Šokio spektaklis "ZMONES:)"
5. Šokio spektaklis OTELAS
6. Šokio spektaklis Romeo ir Džuljeta
7. Anželikos Cholinos šokio teatras
8. Šokio spektaklis BERNARDOS ALBOS NAMAI
9. Šokio spektaklis TANGO in FA
10. Šokio spektaklis "PAMIŠUSIŲ MERGINŲ ŠOKIAI"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!