LT   EN   RU  
2020 m. liepos 14 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anželikos Cholinos šokio teatras
  Kultūra > Teatrai > Anželikos Cholinos šokio teatras
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-05-30
Šokio spektaklis OTELAS
Šokio spektaklis OTELAS
pagal šiuolaikinių kompozitorių muziką

Choreografė - Anželika Cholina.
Scenografas - Marijus Jacovskis.
Kostiumų dailininkai - Vida Simanavičiūtė ir Aleksandras Pogrebnojus.

Spektaklyje dalyvauja:
Otelas - Nerijus Tauskus
Dezdemona - Margarita Makejeva
Jagas - Aurimas Sibirskas
Kasijus - Mantas Daraškevičius

Premjera: 2006 m. gegužės 30 d.
Trukmė: 100 min.

"Manasis "Otelas" - apie viską griaunančius pavydo nuodus, meistriškai užaugintus iš mažos kibirkštėlės blogo žmogaus...Jei tik žmonės suprastų, kad tai tik didžiulė savęs naikinimo jėga, kiek meilės istorijų būtų buvę galima išsaugoti..." - sako A. Cholina.  "Vienintelis pakuždėtas žodis...vienintelis išgirstas žodis...ir viskas. Nieko nebėra. Meilė bejėgė..." - spektaklio scenografo Marijaus Jacovskio žodžiai taikliai apibūdina šią tragediją.""Otelas"- sunkiai šokiui pasiduodanti medžiaga. Pasaulyje yra vos keli pastatymai pagal šią W. Šekspyro tragediją. Statydama savo šokio spektaklį išskyriau svarbiausius pjesės veikėjus, išryškinau esminius įvykius ir maksimaliai atpasakojau istoriją" - A. Cholina.  "Esu patenkinta vykusiai savo artistų sukurtais vaidmenimis. Ypač šiame spektaklyje atsiskleidė Aurimas Sibirskas, sukūręs neįtikėtinai įtaigų Jagą, kuris yra spektaklio ašis. Sudėtingas vaidmuo teko ir kordebaletui, kur masė virsta iš jūros į turkų karius, o paskui transformuojasi į juodąsias mintis".

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kornreksai (3)    Žmogaus klonavimas (2)    Tamplieriai (7)    BTV (3)    Rokeriai (3)    Džiazo muzikos grupės (11)    Variakojis (11)    Astronomija (46)    Joninės (6)    Kelionių organizatoriai (6)    Elektronika (8)    Arbata (10)    Atleidimo svarba (2)    Ginklai (22)    Partijos (41)    Wing Tsun (14)    Krikščionybė (135)    Išpažintis (16)    Kazino (10)    Mergelė (7)    Literatūra (239)    Užgavėnes (9)    Nokia (24)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Vokiečių aviganis (2)    Bučiniai (31)    Krizė (59)    Apskaita (15)    Transportas (125)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    LICS (17)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Liberalai demokratai (3)    Užsienyje (2)    Politikai (183)    E - komercija (87)    Dailė (34)    Vytautas Bogušis (12)    Antanas Terleckas (2)    Shotokan (11)    Jausmai (27)    Automobiliai (41)    Maxima (10)    Kūdikio maitinimas (3)    Parapsichologija (22)    Klubai (5)    Stilius (86)    Interneto tinklai (4)    Vaiduokliai (23)
1. 100 - asis Anželikos Cholinos tango
2. Šokio spektaklis CARMEN pagal George
3. Šokio spektaklis „Fantazija penkioms stichijoms"
4. Interviu zu Anželika Cholina. Šokio spektaklis "ZMONES:)"
5. Šokio spektaklis MEILĖ pagal šiuolaikinių kompozitorių muziką
6. Šokio spektaklis Romeo ir Džuljeta
7. Anželikos Cholinos šokio teatras
8. Šokio spektaklis BERNARDOS ALBOS NAMAI
9. Šokio spektaklis TANGO in FA
10. Šokio spektaklis "PAMIŠUSIŲ MERGINŲ ŠOKIAI"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!