LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anželikos Cholinos šokio teatras
  Kultūra > Teatrai > Anželikos Cholinos šokio teatras
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-11-28
Šokio spektaklis „Fantazija penkioms stichijoms"
Šokio spektaklis
„Fantazija penkioms stichijoms"
projektas inicijuotas bendrovės "Bitė Lietuva"

Choreografė - Anželika Cholina
Scenografas - Marijus Jacovskis
Kostiumų dailininkas - Kęstas Rimdžius
Video projekcija - Justinas Vinevičius

Spektaklio trukmė 35min.  

Spektaklyje dalyvauja:

Andrius Žužalkinas, Martynas Rimeikis, Eligijus Butkus, Laimis Roslekas, Donatas Bakėjus, Romas Ceizaris, Igoris Zaripovas, Laurynas Navickas, Margarita Makejeva, Margarita Verigaitė,  Kristina Galalytė, Inga Cibulskytė, Giedrė Zaščižinskaitė, Jekaterina Romankova, Modesta Butautytė

Šokio spektaklis „Fantazija penkioms stichijoms"  - tai spektaklis apie gamtą. Čia dalyvauja 14 baleto artistų, kurie įkūnija vandens, žemės, oro ir ugnies stichijas. Solistas Andrius Žužžalkinas šiame spektaklyje sukūrė Žmogaus vaidmenį. Jis išbūna scenoje visą laiką ir pasakoja apie Žmogaus susidūrimus su gamtos stichijomis, kurios yra jo paties vidaus išraiška. Pirmą kartą Anželikos Cholinos spektaklyje dalyvauja ir cirko artistai.

Kaip teatro kostiumų dailininkas čia debiutavo stilistas Kęstas Rimdžius, neteatrališkais, subtiliais kostiumais įnešęs į spektaklį kitokią vaizdo kokybę.

„Pastatymas kardinaliai skiriasi nuo ankstesnių mano darbų. Jame nėra siužeto, bet labai daug šokio ir stebuklingo grožio" - sako choreografė Anželika Cholina.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Sportiniai šokiai (2)    Lietuvoje (5)    Kačių veislės (25)    NSO (33)    Žala sveikatai (16)    Lietuvių valgiai (28)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Fajetai (2)    Pelės (5)    Ekologiški produktai (2)    Drabužiai (41)    Miestai (14)    Žmogaus teisės (18)    Žemgrobiai (6)    Depresija (29)    Užgavėnes (9)    Kvepalai (10)    Auklės (3)    Ištikimybė (4)    Žydai (32)    Akvariumai (58)    Viešieji ryšiai (20)    Vandens slidės (2)    Windows (7)    Seimo rinkimai (4)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Vox Populi (14)    Kabala (6)    Emo (10)    Istorija (154)    Skinheadai (9)    Mokykla be narkotikų (20)    Saugus internetas (11)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Įvaikinimas (3)    Makaronai (2)    Lobių ieškotojai (3)    Erotiniai šokiai (23)    Programos (61)    Kalėdos (12)    Opijatai (13)    Filmai (91)    Krikščionys demokratai (3)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Viktor Uspaskich (61)    Delfinologija (4)    IT parodos (10)    Advokatai (10)    Nekilnojamasis turtas (22)    Atleidimo svarba (2)
1. 100 - asis Anželikos Cholinos tango
2. Šokio spektaklis CARMEN pagal George
3. Interviu zu Anželika Cholina. Šokio spektaklis "ZMONES:)"
4. Šokio spektaklis MEILĖ pagal šiuolaikinių kompozitorių muziką
5. Šokio spektaklis OTELAS
6. Šokio spektaklis Romeo ir Džuljeta
7. Anželikos Cholinos šokio teatras
8. Šokio spektaklis BERNARDOS ALBOS NAMAI
9. Šokio spektaklis TANGO in FA
10. Šokio spektaklis "PAMIŠUSIŲ MERGINŲ ŠOKIAI"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!