LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Anželikos Cholinos šokio teatras
  Kultūra > Teatrai > Anželikos Cholinos šokio teatras
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-03-24
Šokio spektaklis Romeo ir Džuljeta

Šokio spektaklis Romeo ir Džuljeta pagal šiuolaikinių kompozitorių muziką.

Choreografė - Anželika Cholina.
Scenografas - Marijus Jacovskis.
Kostiumų dailininkės - Marija Rubavičiūtė ir Kotryna Pociūnaitė.

Spektaklyje dalyvauja 24 artistai:
Romeo - Martynas Rimeikis
Džuljeta - Margarita Makejeva
Merkucijus - Andrius Žužžalkinas
Benvolio - Eligijus Butkus
Tebaldas - Aurelijus Daraškevičius
Auklė - Sigutė Mikalauskaitė
Montekiai - Evaldas Jaras ir Deimantė Kupstaitė
Kapulečiai - Saulius Balandis ir Aušra Gineitytė
Paris - Donatas Bakėjus
Lietuvos operos ir baleto teatro artistai
Lietuvos muzikos akademijos aktorių-šokėjų specialybės magistrantai
Lietuvos muzikos akademijos aktorių-šokėjų specialybės pirmasis kursas.

Premjera: 2003 m. kovo 28-29 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre.

Choreografė Anželika Cholina: "... "Romeo ir Džuljetą" siekiau sukurti "amžininko akimis", sušiuolaikinti personažų santykius ir jausmus. Man svarbus įsimylėjimas, kurio niekas neįvertina. Noriu, kad spektaklis pagimdytų svajonę visa tai išgyventi arba prisiminti, jog tai jau išgyventa. Sudėtinga išreikšti jausmus, bet teatre tai yra svarbiausia. Žmogus vienišas, jo artimųjų nedaug, dėl to dažnai ir įvyksta tragedija. Svarbu atsigrežti į savę, nebijoti atvirumo, savo grožio, nors aplinka dažnai viską sužlugdo. Statydama "Romeo ir Džuljeta", apie spektaklio žanrą negalvojau, man svarbiausia buvo vaidmenys. Šiame spektaklyje nebus kada atsikvėpti. Tai tempo, ritmo spektaklis, kuriame viena scena "vys" kita".

Per dvejus teatro gyvavimo metus buvo pastatyti du didelio žiūrovų dėmesio susilaukę šokio spektakliai - "Tango in FA" pagal A. Piazzollos muziką ir "Meilė". "Romeo ir Džuljeta" jau trečiasis A|CH teatro pastatymas. Visiems puikiai žinoma Kapulečių ir Montekių šeimų nesantaikos ir jų vaikų meilės istorija bus pateikta jungiant šiuolaikines išraiškos formas: šokį, muziką, vaidybą. Šią visais laikais aktualią istoriją, kupiną meilės, ryžto, pasiaukojimo ir aistros A.Cholina perteiks neabejotinai išskirtina, charakteringa, emocionalia, trykštančia vidine energija, žavesiu, originalia išraiška, gyvybinga choreografija šokio ir dramos sintezėje, naudojant šiuolaikinių kompozitorių muziką, subūrus talentingų kurėjų, aktorių ir šokėjų trupę.

Šokio spektaklis "Romeo ir Džuljeta" - didelės apimties, kostiuminis spektaklis, kuriame dalyvauja 24 dramos teatro aktoriai, baleto artistai, Lietuvos muzikos akademijos aktorių-šokejų specialybės studentai, sukurtas jungiant šiuolaikines išraiškos formas: šokį, muziką, vaidybą. Nepriklausomam A|CH teatrui tai didžiausias įgyvendintas projektas.

Šokio spektaklis "Romeo ir Džuljeta" A|CH teatrui kainuos 250 tūkstančių litų, pastatymas neapsiėjo ir be privačių struktūrų paramos, 28000 litų skyrė Lietuvos kultūros ir sporto rėmimo fondas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žemės ūkis (33)    Įvaikinimas (3)    Programos (61)    Logistika (12)    Žmogaus klonavimas (2)    Šaulys (7)    Modemai (8)    Miniatiūros (7)    Religija ir tikėjimai (315)    Ekologinis ūkis (2)    Liberalų sąjūdis (5)    Brendis (6)    Mokesčiai (8)    Vėlinės (5)    Kompiuterio ergonomika (8)    Bildukai (3)    Vorai (2)    Eurointegracija (5)    Subkultūros (99)    Knygos (23)    Vokiečių aviganis (2)    Projektavimas (7)    Auklėjimas (7)    Katės (33)    Vox Populi (14)    Ekologiškas maistas (2)    Literatūra (239)    Tinklapiai (13)    Kelionių pasiūlymai (7)    E - komercija (87)    Avalynė (7)    Garso ir vaizdo technika (2)    Advokatai (10)    Anglų kalba (35)    Politologija (64)    Mokyklos (22)    Kokainas (6)    Medžioklė (63)    Saugus internetas (11)    Avinas (7)    Ekologija (15)    Žindymas (14)    Škotų aviganis (3)    Zigmas Vaišvila (10)    Sąmokslo teorijos (19)    Šokiai (56)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Menas būti kartu (2)    Burtai (8)    Atleidimas (4)
1. 100 - asis Anželikos Cholinos tango
2. Šokio spektaklis CARMEN pagal George
3. Šokio spektaklis „Fantazija penkioms stichijoms"
4. Interviu zu Anželika Cholina. Šokio spektaklis "ZMONES:)"
5. Šokio spektaklis MEILĖ pagal šiuolaikinių kompozitorių muziką
6. Šokio spektaklis OTELAS
7. Anželikos Cholinos šokio teatras
8. Šokio spektaklis BERNARDOS ALBOS NAMAI
9. Šokio spektaklis TANGO in FA
10. Šokio spektaklis "PAMIŠUSIŲ MERGINŲ ŠOKIAI"
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!