LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  DixXband
  Kultūra > Muzika > Grupės > Džiazo muzikos grupės > DixXband
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-02-19
Diksilendas "DixXband"
Diksilendas "DixXband" suburtas dabartinio meno vadovo Raimundo Arnašiaus jau ketvirti metai sėkmingai "džiazuoja" Lietuvos padangėje bei už jos ribų. Grupės pagrindinė muzikos kryptis yra Naujojo Orleano stilius bei džiazo standartai.

Diksilendas „DixXband" yra viena iš vedančiųjų grupių Lietuvoje, grojančių šį muzikos stilių ir pats populiariausias bei profesionaliausias diksilendas, užsiimantis aktyvia koncertine veikla šalyje. Diksilendas "DixXband koncertuoja visur - muzikiniuose klubuose, džiazo festivaliuose, miestų šventėse, verslo renginiuose. O taip pat jau išbandė ir kitų šalių (Ukrainos, Lenkijos) džiazo scenas-surengė pasirodymus įvairiuose festivaliuose. Diksilendas "DixXband surengė jau virš 400 koncertų, iš klausytojų sulaukdamas tik teigiamų ir malonių atsiliepimų.

2006/2007 metų koncertinis sezonas yra ypač produktyvus - išleista debiutinė kompkatinė plokštelė - „Teisingos Muzikos Dozė!", pasirodymas Lenkijos tarptautiniame džiazo festivalyje "Mazurian Jazz Fiesta - Gizycko 2006" bei dalyvavimas populiariausiame televizijos projekte "Lietuvos šokių dešimtukas". Artimiausi diksilendo „DixXband" planai - „tikro" garso koncertas, viename iš Lietuvos televizijų ir šio koncerto įrašo išleidimas kompaktinėje plokštelėje DVD formatu. Diksilendas "DixXband" sulaukė ir daugiau permainų: šiais metais kolektyve debiutuoja temperamentinga vokalistė Natalija Vasnevskaja. Ši atlikėja, jau prieš tai keletą metų sėkmingai bendradarbiavo su diksilendu „DixXband",todėl jos atliekamas kūrinys „Alexander ragtime band", jau skamba grupės debiutinėje plokštelėje.Greta trankios diksilendinės muzikos "DixXband" groja ir kitokio stiliaus muziką - bliuzą, džiazroką, Lotynų amerikos šokių stilius bei visų mėgiamą rokenrolą.

Visus diksilendo „DixXband" muzikantus vienija aistra džiazui, noras muzikoje išreikšti savo mintis, svajones ir dovanoti klausytojams tik Teisingą Muzikos Dozę!

Didesni projektai, kuriuose „DixXband" dalyvavo:
 • Diksilendų paradas 2003/04 Vilniuje,
 • Tarptautinis džiazo muzikos festivalis „Kaunas Jazz 2004",
 • Jūros šventė Klaipėdoje 2005 ,
 • Tarptautinis festivalis „Neringa 2003", Juodkrantė
 • Diksilendų ir bigbendų festivalis „Vilnius Band 2003",
 • Kauno miesto šventė „Kauno miesto diena 2004",
 • Tarptautinis džiazo festivalis „Birštonas 2004",
 • Lietuvos karšto oro balionų čempionatas: „Gubernijos taurė 2004", Šiauliai
 • "Hiper MaXima" prekybos centro atidarymo iškilmės, Vilnius
 • Universalios arenos "Siemens Arena" atidarymo iškilmės ,
 • BC "Žalgiris" ir banko "Snoras" sutarties pasirašymas,
 • Jūros šventė Klaipėdoje 2005,
 • Festivalis "Tarptautinės džiazo muzikos dienos Vinicoje 2005 ", Ukraina
 • "Metų moteris 2005" rinkimai, Vilnius
 • "III-asis Kalėdų senelių suvažiavimas", Kaunas
 • Tarptautinis džiazo festivalis "Mazurian Jazz Fiesta - Gizycko 2006", Lenkija
 • Diksilendo muzikos festivalis „Druskininkai band 2006", Druskininkai

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Sodininkystė (22)    Psichiatrija (64)    Aikido (14)    Partijos (41)    Hobi (106)    Buto remontas (3)    Naršyklės (7)    Variakojis (11)    Regbis (4)    Lietuvių valgiai (28)    Komunikacija (166)    Anglų kalba (35)    Paukščiai (5)    Ožiaragis (7)    Tėvynės sąjunga (4)    Klubai (5)    Dvarai (36)    Šventasis Pranciškus (3)    Interjero dizainas (13)    Filatelija (11)    Parapsichologija (22)    Sąmokslo teorija (19)    Stomatologija (6)    Žinių visuomenė (14)    Islamas (31)    Atleidimas (4)    Domenai (11)    Lietuvių fantastika (11)    Vadyba (89)    Kailiniai (15)    Istorija (154)    Emigrantai (22)    Brendis (6)    Valdas Adamkus (11)    Dažasvydis (3)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Sportiniai šokiai (2)    Mitingai (5)    Įvaikinimas (3)    Automobiliai (41)    Intel (6)    Viešieji ryšiai (20)    Užsienyje (50)    Projektavimas (7)    Grybų patiekalai (6)    Sektos žudikės (6)    Astrologija (27)    Partizanai (12)    Operacinės sistemos (50)    Jautis (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!