LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dvyniai
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Dvyniai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Dvyniai. Astrologinė prognozė 2007-iems metams (Merginoms)
Galima sakyti, tai bus santykių suvokimo, konkurencijos ir antrosios pusės paieškų bei rinkimosi metai. Tik nesitikėk, kad visuomet laimėsi tu. Visko bus, bet po pralaimėjimų neverta nuleisti rankų – už savo teisybę, interesus, galimybes turi pakovoti, tik nereikėtų žeminti ar įžeidinėti varžovų.

Draugystė. Meilė. Meilės reikalai – prieštaringi, galintys suteikti ir daug sielvarto, ir daug laimės. Likimas suves su tau skirtuoju, tik nežinia, ar sugebėsite pasinaudoti proga, užmegzti perspektyvų ryšį. O jei ir pasinaudosite, tai neaišku, ar dėl to nebus daug griūčių aplinkui – galimos emocijų audros, skausmingas blaškymasis. Gali būti ir taip, kad šiais metais tęsis bendravimas su mylimu vaikinu, bet jau pajusite subrendę santykių įforminimui ar tikram partneriškam gyvenimui. Tiesa, yra pavojus, kad į jį ims taikytis kitos, kurios pasitelks tikrai neprastus „ginklus“...

Mokslas. Darbas. Partnerystės ir konkurencijos jėgą pajusi įvairiose srityse, aišku, ir darbe, versle, moksle. Jei įsigysi priešų, tai grumsies su jais visus metus, o paskui skaičiuosi su tuo susijusius nuostolius. Verčiau neprovokuok ir neerzink konkurentų. Vien ambicijomis ir iššūkiais toli nenuvažiuosi. Jėgų ir sėkmės pridės palaikymas, meilė, draugystė, o ne savo pranašumo įrodinėjimas.

Pinigai. Pirkiniai. Banguojanti situacija – tai pinigų yra, tai bac ir nebėra – išgaravo lyg eteris. Bus ir taip, kad jausies apgauta. Gal kas nors iš panosės nuneš puikią galimybę greitai ir gerai užsidirbti. Jei eini įsidarbinti, skoliniesi ar skolini, pasistenk aiškiai aptarti piniginius klausimus. Ir žinok, kad nebūtina kiekvieną kartą prieš perkant batus ar kosmetiką klausyti draugių patarimų. Šiemet bet kuri jų gali tapti tau konkurente, taigi patarimai dažnokai bus nenuoširdūs. Ir vis dėlto pamėgink nuslopinti norą pirkti daiktus tik tam, kad galėtum priblokšti kitus.

Dėmesio!!! Antroje gegužės pusėje nesipainiok į santykius su pavojingais asmenimis. Balandžio pradžioje ir gegužės pabaigoje yra pavojus susikompromituoti dėl nesąžiningumo darbe, moksle. Lengva įkliūti nusirašinėjant, pažeidinėjant profesinę etiką. Dėl panašių dalykų lapkritį gali išlėkti iš darbo ar mokymosi įstaigos. Apskritai lapkritį tau „seksis“ neįtikti, sukelti avarijas, skandalus, daryti rimtas klaidas. Gruodžio pabaigoje saugokis piktų priešų užmačių, avarijų, traumų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Netolerancija (6)    Liūtas (7)    Viskis (8)    Muzika (196)    Mokslininkai (2)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Romas Kalanta (4)    Užsienyje (2)    Programavimas (20)    Mokykla be narkotikų (20)    Užsienyje (50)    Turizmo agentūros (10)    Konditerija (10)    Wing Tsun (14)    Mazda (2)    Žvaigždės (19)    Filosofija (326)    Spausdintuvai (12)    Darbdaviai (10)    AMD (3)    Istorija (154)    Telekomunikacijos (188)    Poltergeistai (2)    Hipnozė (10)    Žvejyba (30)    Dektinė (2)    Klubai (5)    Proza (157)    Vytautas Bogušis (12)    Buto remontas (3)    Grybai (3)    Interneto komentarai (2)    TV3 (4)    Švedija (9)    Go-go (10)    Kietieji diskai (17)    Sekimas ir privatumas (12)    Ožiaragis (7)    Soliariumai (5)    Pramoginiai šokiai (2)    Pedagogika (21)    Teisė (61)    Literatūra (239)    Kriptografija (3)    Gimimo diena (3)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Mobilūs ryšiai (193)    Grybų patiekalai (6)    Elektroninės šiukšlės (10)    Energetika (13)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!