LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 6 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dvyniai
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Dvyniai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Dvyniai - apie ženklą
Oro ženklas, globojamas Merkurijaus. Merkurijaus įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės yra ekspresyvūs, guvaus proto, žavintys. Itin nepastovus ženklas. Intelektualus, mėgstantis flirtuoti, žavėti. Šeimyninis gyvenimas jiems sunkus.

Po šiuo ženklu gimė: R. Paksas, Š. Marčiulionis, Paskalis, Ofenbachas, Šumanas, A. Puškinas, Vagneris.

Tinkamas partneris

Kiti oro ženklai: Vandenis ir Svarstyklės. Geri partneriai Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Svarstyklės, Tauras. Sunkiai sugyvena su Mergelėmis, Šauliais, Žuvimis.

Dvynių moteris

Moderni ir inteligentiška. Priešinasi bet kokioms tradicijoms, sutartims. Jos trūkumas „nepagaunamumas“ gali būti suprastas kaip atsakomybės stoka. Tačiau ji mėgsta impulsyviai praleisti vakarą. Dvynėms sunkiau gyventi santuokoje, nei vienoms. Visada įdomi, neįkyri, bet dažnai nešeimyniška. Kad būtų laiminga, jai reikia nuolatinių permainų. Jei negali pakeisti aplinkos, keis draugus, vaikščios į svečius ir pan.

Dvynių vyras

Greito mąstymo, turi daug draugų, mėgsta keliauti. Emocionaliai kintantis, nepastovus. Neblogo būdo, tik nuovargis daro jį irzlų. Gyvenimas jam – iššūkis, varžybos. Nepaisant to, kad prieš pasirinkdamas žmoną turi daug moterų, žmonai atiduos visą savo energiją ir mintis. Jam patinka, kad žmona dalyvautų jo interesuose. Tad nieko keista, jei darbe ant stalo laikys žmonos nuotrauką. Jis prieraišus, gali būti ir aistringas, bet moteryje jam svarbu ne seksualumas, o fizinio ir dvasinio grožio derinio. Gerai prisiderina prie partnerio charakterio, gerbia moteris ir negali joms įsakinėti.

Dvynių sveikata

Jautrios vietos: pečiai, rankos, pirštai, plaučiai. Sveika gyventi miškingoje vietovėje.

Sėkmę neša

geltona spalva, akmuo agatas, skaičius 5.

Seksualumas

Jautrios vietos

Rankos ir delnai, tad dažniau jas glostyk.

Vyras

Šio tipo vyras mėgsta staigmenas ir paslaptis. Jis sugeba nuspėti moters troškimus. Patį labiausiai jaudina maudynės kartu, mylėjimasis šviesoje.

Moteris

Šio tipo moteris nemėgsta rutinos, todėl labiausiai jas jaudina netikėtumai. Svarbu, kad mylėjimasis būtų neplanuotas, impulsyvus, bet kuriuo metu ir bet kokioje vietoje.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gatvės šokiai (5)    Naršyklės (7)    E - komercija (87)    Anglų kalba (35)    Šaulys (7)    Projektavimas (7)    Lietuva (2)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Mokyklos (22)    Interneto dienoraščiai (2)    Mokesčiai (8)    Parapsichologai (7)    Istorija (154)    Kompiuterių virusai (52)    MTV (5)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Hip hop dance (4)    Katės (33)    Alkoholiniai gėrimai (74)    SSL sertifikatai (6)    Psichologija (89)    Simbolika (2)    Auklės (3)    P2P tinklai (2)    Automobiliai (41)    Garso ir vaizdo technika (2)    Švietimas (1281)    Linux/Unix (34)    Moterims (34)    Kovo 11 (4)    Vitaminai (2)    Statyba (29)    Šatrija (4)    Liūtas (7)    Kietieji diskai (17)    Bitė (5)    Žindymas (14)    Siamo katės (2)    Vorai (2)    Klubai (8)    Monitoriai (11)    Žinių visuomenė (14)    Bučiniai (31)    Lietuvoje (16)    Grupės (81)    Ekonomika (259)    Picerijos (4)    Ekologinis ūkis (2)    Apskaita (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!