LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Dvyniai
  Mistika > Horoskopai > Zodiako ženklai > Dvyniai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-12-28
Dvyniai. Horoskopas 2007-iems metams
2007-ieji kiek apribos įprastą Dvynių veiklą ir įsimins šio linksmo ir ryškaus ženklo atstovo kaip pasitraukimo į vienumą, įsigilinimo į save, santūrumo laikotarpis. Minimumas kontaktų, tik dalykiniai ir patys būtiniausi. Kelionės bus priverstinės ir ne visada sėkmingos. Tačiau Dvyniams tai netgi patiks, jie įvertins tokią situaciją ne kaip priverstinį įkalinimą, bet kaip galimybę ramiai apgalvoti savo idėjas, sutvarkyti reikalus ir susigaudyti savo jausmuose.

Nežiūrint į regimas kliūtis, kurias kelia savo santykius besiaiškinantys Saturnas ir Neptūnas, Dvynių karjera klostysis sėkmingai – tegu ir nebus iš koto verčiančių pasiekimų, bet pastovus karjerinis augimas garantuotas. Sėkmingiausias periodas reikalams tvarkyti – balandis ir gegužė. Tada atsiras galimybė neblogai užsidirbti ir užmegzti naudingus kontaktus. Atsargumo laikytis reikia rugpjūčio pabaigoje, kai Marsas bus priešpriešoje Jupiteriui – galimos problemos, tiek reikaluose, tiek asmeniniame gyvenime.

Didelį dėmesį reikėtų kreipti į savo paties elgesį – Dvyniai gali tapti agresyviais, konfliktiškais, linkusiais į peštynes ir barnius. Rugpjūtį ir pirmoje rugsėjo pusėje Dvynių interesų sfera persikels į jų pačių namus. Atsiras neatidėliotinų reikalų ir būtinybė ką nors įsigyti namams ir šeimai. Galimi perstatymai ir didesni pasikeitimai namuose. Neverta šiuo laikotarpiu atskleisti pašaliniams savo šeimos reikalų – gali kilti jums nemalonių paskalų.

Asmeninis Dvynių gyvenimas šiais metais klostysis gerokai sėkmingiau negu 2004, 2005 ir 2006 metais, kai sektorius, atsakingas už asmeninius santykius, buvo užimtas konfliktiškų ir toli gražu nenuteikiančių romantiškai planetų. 2007 metais situacija ims palaipsniui keistis į gerą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ne viskas šiame gyvenime lygu, ir kad senos problemos gali vėl duoti apie save žinią.

Sėkmingiausias laikas meilei – 2007 metų pabaiga ir 2008 pradžia, kai Dvyniai vėl patikės nuostabiomis pasakomis, kuriose jie vaidina pagrindinę rolę.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Aiškiaregiai (11)    Augalai (8)    Šventieji (10)    Skolininkai (12)    Vadovavimas (185)    Medžioklė (63)    Kazimiera Prunskienė (13)    Gintaras Beresnevičius (26)    AMD (3)    Interjero dizainas (13)    Erich Fromm (5)    Šachmatai (11)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Gaisrininkai (7)    Kokainas (6)    Rokeriai (3)    Ožiaragis (7)    Darbdaviai (10)    Smurtas mokyklose (10)    Arkliai (12)    Vaizdo kortos (3)    Lietuva (2)    Parašiutizmas (15)    Vabzdžiai (5)    Architektūra (11)    Atleidimas (4)    Darbo partija (4)    Šaudymas iš lanko (2)    Auklės (3)    Biologija (222)    Mama ir vaikas (48)    Turizmas (151)    Žinių visuomenė (14)    Laivyba (17)    Išpažintis (16)    Filmai (91)    Televizoriai (2)    Kalėdos (12)    Mokslininkai (2)    Kačių veislės (25)    Kelionių pasiūlymai (7)    Naujieji metai (12)    2009 metų horoskopas (15)    Žiniasklaida (108)    Reinkarnacija (6)    Filatelija (11)    Projektavimas (7)    Įžymūs žmonės (68)    Kitos šventės (7)    Apskaita (15)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!