LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Prastai išauklėto žmogaus drąsa virsta šiurkštumu, mokytumas - pedantiškumu, sąmojingumas - juokdaryste, paprastumas - nekultūringumu, geranoriškumas - meilikavimu.
Dž. Lokas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  E - komercija
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > E - komercija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-24
Pirmosios elektroninės sąskaitos banko paslaugų internetu sistemoje
"SEB VB lizingo" klientai yra pirmieji, kurie sąskaitas faktūras už lizingo paslaugas galės peržiūrėti ir iš karto apmokėti "SEB Vilniaus banko" paslaugų internetu sistemoje. Šią galimybę savo klientams "SEB Vilniaus banko" grupė pasiūlė bendradarbiaudama su informacijos logistikos paslaugų tiekėja "Itella".

"Itella" siuntimui paruošia vidutiniškai 1,5 mln. vokų per mėnesį. Didžiąją dalį sudaro sąskaitų, ataskaitų, mokėjimo kvitų, finansinės ir komercinio turinio informacijos skaitmeninis spausdinimas, automatizuotas dėjimas į vokus ir pristatymas siuntimui. Dokumentų pateikimas elektroniniais kanalais ypač išpopuliarėjo per paskutinius pora metų, dabar per mėnesį pateikiama apie 140.000 elektroninių dokumentų.

"Elektroniniai dokumentai yra patogesnis, greitesnis ir pigesnis informacijos pateikimo būdas. Siekiant auginti el. dokumentų vartotojų gretas, svarbu sudaryti sąlygas patogiai jais naudotis ir užtikrinti jų saugumą. "Itellos" IT specialistų sukurta, įdiegta ir palaikoma elektroninių dokumentų pateikimo internete sistema "E-pay" išsprendžia daugumą problemų tiek verslo organizacijoms, tiek tūkstančiams jų klientų, nes siūlo integruotą ir saugų sąskaitų pateikimo ir apmokėjimo sprendimą", - sako "Itellos" generalinis vadovas Giedrius Nomeika.

Įdiegus "Itellos" siūlomą elektroninių dokumentų pateikimo sprendimą, "SEB Vilniaus banko" paslaugų internetu sistemoje jau galima gauti ir apmokėti "SEB VB lizingo" elektronines sąskaitas faktūras. "Talpinant sąskaitas, ataskaitas banko paslaugų internetu sistemoje, paslaugų teikėjams atsiveria puiki galimybė atsisakyti sąskaitų siuntimo paštu ir efektyviau panaudoti savo lėšas, o klientams, kurie jau naudojasi elektroniniais kanalais teikiamomis banko paslaugomis, bus žymiai patogiau gauti ir apmokėti įvairių paslaugų teikėjų sąskaitas", - privalumus vardijo SEB Vilniaus banko Elektroninės bankininkystės departamento direktorius Paulius Kriščiūnas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Artūras Zuokas (41)    Mityba (43)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Radvilos (32)    Skinheadai (9)    Pavydas (5)    Paieškos sistemos (14)    Parapsichologai (7)    Kūdikio maitinimas (3)    Liberalų sąjūdis (5)    Sąmokslo teorija (19)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Visuotinė istorija (44)    Panayiotis Zavosas (2)    Metalas (22)    Filologija (2)    Kelionių organizatoriai (6)    Kokainas (6)    Sodininkystė (22)    Įžymūs žmonės (68)    Drabužiai (41)    Dvarai (36)    Turizmas (151)    Bendravimas (743)    Lotynų šokiai (5)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Gimimo diena (3)    Airija (9)    Picerijos (4)    Seimo rinkimai (4)    Kino kritika (10)    Grožio salonai (6)    Raganos (12)    Specialiosios tarnybos (36)    Mistika (9)    Delfinologija (4)    Švedija (9)    Budizmas (73)    Likeris (2)    Astronomija (46)    Miestai (14)    Tamplierių ordinas (7)    Vaiduokliai (23)    Hipiai (9)    Šventasis Antanas (2)    Šaulys (7)    Gotai (17)    Skamp (16)    Meilė (138)    Anglų kalba (35)
1. Savaitgaliais lietuviai "Akropolį" ima keisti į internetą
2. Elektroninių parduotuvių kova dėl vietos
3. E. valdžios paslaugos prieinamos beveik visose Europos Sąjungos šalyse (su VIDEO)
4. Lenkijos SVV - turi internetą, bet perka mažai
5. Čekijoje el. reklama išaugo trečdaliu
6. Interneto reklama - geras papildas kitiems kanalams
7. Vartotojus bandoma įtikinti el. pirkimų saugumu
8. El. komercijos augimas pasaulio regionuose
9. Išdalinti interneto reklamos “olimpiniai medaliai”
10. Reklaminio triukšmo poveikis interneto vartotojams
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!