LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 12 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  E - komercija
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > E - komercija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-28 Spausdinti Spausdinti
Kas tai yra business-to-customer (B2C) e-komercija?

Šiuo atveju tai tokia e-komercijos rūšis kuomet "online" prekyba vyksta tarp kompanijos ir kliento. Tai pakankamai nauja prekybos sritis, kuri turi didžiulę perspektyvą ir potencialą augti. Augant technologinėms naujovėms žmonės linksta pirkimus atlikti Internete. Tai daroma dėl keletos priežaščių. Paprastai prekės Internete yra pigesnės, nes kompanijoms kaštai išlaikyti tokias parduotuves ir personalą yra nepalyginamai mažesni. Be to žmogui nereikia rūpintis ar parduotuvė atidaryta ir panašiai. Klientas visada žino, kad gali pirkti ir tiksliai žino kada tos prekės jam bus pristatytos. Tokia prekyba atsirado 1995 metais ir greitai išplito po visą pasaulį.

Šiuo metu yra galimybė ne tiktai pirkti ar parduoti produktus, bet ir gauti arba suteikti tam tikras paslaugas. Pastaruoju metu ženkliai populiarėja bankų, lizingų paslaugos ir t.t...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kornreksai (3)    Taksas (2)    Prezidento rinkimai (6)    Televizoriai (2)    Klaviatūros (11)    Kabala (6)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Barai (7)    Policija (2)    Netolerancija (6)    Runkeliai (18)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Namų vaizdo technika (2)    Mama ir vaikas (48)    Toyota (2)    Turizmo agentūros (10)    Statyba (29)    Stilius (86)    Kazino (10)    Sektos (12)    Tinklapiai (13)    Modemai (8)    Logistika (12)    Kelionių pasiūlymai (7)    Mitingai (5)    Šatrija (4)    Kitos šventės (7)    Prevencija (14)    MTV (5)    Airija (9)    Ekologiški produktai (2)    Atleidimo svarba (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Atleidimas (4)    Roko muzikos grupės (10)    Hobi (106)    Augalai (8)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Jautis (7)    Atviras kodas (23)    Geografija (22)    Kreditai (2)    LNK (2)    Bibilija (10)    Biologija (222)    Motociklai (12)    Lietuva (2)    Skirmantas Valiulis (32)    Meilė (138)
1. Savaitgaliais lietuviai "Akropolį" ima keisti į internetą
2. Pirmosios elektroninės sąskaitos banko paslaugų internetu sistemoje
3. Elektroninių parduotuvių kova dėl vietos
4. E. valdžios paslaugos prieinamos beveik visose Europos Sąjungos šalyse (su VIDEO)
5. Lenkijos SVV - turi internetą, bet perka mažai
6. Čekijoje el. reklama išaugo trečdaliu
7. Interneto reklama - geras papildas kitiems kanalams
8. Vartotojus bandoma įtikinti el. pirkimų saugumu
9. Išdalinti interneto reklamos “olimpiniai medaliai”
10. Reklaminio triukšmo poveikis interneto vartotojams
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!