LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 12 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  E - komercija
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > E - komercija
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-09-30 Spausdinti Spausdinti
Interneto aukcionas "Ebay" pirmąjį ketvirtį daugiau nei dvigubai padidino pelną

Didžiausias pasaulyje interneto aukcionas "Ebay" paskelbė, kad grynasis pirmojo ketvirčio pelnas sudarė 104,2 milijono JAV dolerių, arba 32 centus vienai akcijai, ir buvo daugiau nei dvigubai didesnis už grynąjį pelną, gautą pirmąjį praėjusių metų ketvirtį.

"Ebay" tvirtina, kad pelno augimą nulėmė "PayPal" - elektroninio mokėjimų verslo, naudojamo pinigų pervedimui per internetą - vartotojų skaičiaus padidėjimas, taip pat sėkmingi tarptautiniai pardavimai, kurių apimtys padidėjo daugiau kaip dvigubai. Pirmąjį praėjusių metų ketvirtį aukciono grynasis pelnas sudarė 47,6 milijono JAV dolerių, arba 17 centų vienai akcijai.

"Ebay" įplaukos pašoko 94 proc., ir sudarė 476,5 milijono JAV dolerių. Bendrovės įplaukas sudaro komisiniai ir mokesčiai už interneto aukciono paslaugas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Jautis (2)    Makaronai (2)    Sektos (12)    MTV (5)    Gotai (17)    Jausmai (27)    Literatūra (239)    Sodininkystė (22)    Regbis (4)    Šachmatai (11)    Vaiko sveikata (8)    Intel (6)    Amfetaminas (2)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Kūdikio maitinimas (3)    Garso sistemos (15)    LICS (17)    Romas Kalanta (4)    Miniatiūros (7)    Meilė bloguose (6)    Lietuvoje (16)    Aukštasis mokslas (13)    Istorija (154)    Pedagogika (21)    Akvariumai (58)    Mokėjimo kortelės (7)    Pramoginiai šokiai (2)    Delfinologija (4)    Garso ir vaizdo technika (2)    Grybų patiekalai (6)    Hipiai (9)    Opel (4)    Partizanai (12)    Civilinė sauga (7)    E - komercija (87)    Metalas (22)    Spauda (3)    Grožio salonai (6)    Džiazo muzikos grupės (11)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Lotynų kalba (11)    Atviras kodas (23)    Apatinis trikotažas (17)    Opijatai (13)    Arūnas Valinskas (4)    Žydai (32)    Vandenis (7)    Dvyniai (9)    Vokiečių aviganis (2)    Vaiduokliai (23)
1. Savaitgaliais lietuviai "Akropolį" ima keisti į internetą
2. Pirmosios elektroninės sąskaitos banko paslaugų internetu sistemoje
3. Elektroninių parduotuvių kova dėl vietos
4. E. valdžios paslaugos prieinamos beveik visose Europos Sąjungos šalyse (su VIDEO)
5. Lenkijos SVV - turi internetą, bet perka mažai
6. Čekijoje el. reklama išaugo trečdaliu
7. Interneto reklama - geras papildas kitiems kanalams
8. Vartotojus bandoma įtikinti el. pirkimų saugumu
9. Išdalinti interneto reklamos “olimpiniai medaliai”
10. Reklaminio triukšmo poveikis interneto vartotojams
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!