LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Elektronika
  Technologijos > Elektronika
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-31 Spausdinti Spausdinti
Sėkmingas „Elektronika.lt“ startas

Šių metų pradžioje atnaujintas „Elektronika.lt“ portalas apibendrina pirmojo ketvirčio rezultatus.

Mėgėjiškas studentų tinklalapis rimtu specializuotos, mokslinės informacijos portalu tapo tik prieš trejetą mėnesių, tačiau pirmojo ketvirčio rezultatai gerokai nustebino ir pradžiugino.

Tinklalapyje „Elektronika.lt“ įdiegta lankytojų apskaitos sistema rodo, jog šis portalas sulaukia iki 15 tūkstančių lankytojų per dieną. Per pirmuosius portalo veiklos mėnesius buvo atversta apie 880 000 puslapių. Balandžio mėnesį tikimės, jog šis rodiklis pasieks 1 mln. ribą ir ją ženkliai viršys.

Pagrindiniai šio tinklalapio vartotojai yra elektronikos, informacinių technologijų bei ryšių technikos specialistai, tačiau „Elektronika.lt“ nėra skirtas tik jiems. Kiekvienas šių sričių profesionalas ar pradedantysis čia taip pat gali rasti daugybę įdomios ir naudingos informacijos.

Džiaugiamės ne tik lankytojų gausa bei jų teigiamais atsiliepimais, bet ir pirmąjį tinklalapio veiklos ketvirtį įgyta „Lietuva internete“ („On.lt“) „Garbės žymūno“ nominacija. „Seniai bebuvo tarp lietuviškų interneto naujienų toks didelis ir rimtas darbas. Nors dizainas kaip įprasto portalo, bet atliktas itin kruopščiai ir taisyklingai, gerbiant W3.org architektūros standartus,“ – sako lietuviškų interneto duomenų žinyno autorius Vladas Palubinskas.

Be to, kasdien besiplečiantis portalo „Elektronika.lt“ draugų ratas skatina vis labiau pasitempti. Manome, kad tik glaudžiai bendradarbiaudami su įvairių sektorių atstovais galėsime tapti jungiamąja grandimi tarp verslo atstovų, mokslo organizacijų ir vartotojų.

Pritaikydami naujausias priemones tinklalapiui „Elektronika.lt“ palaikyti, siekiame populiarinti naujuosius Lietuvos aukštųjų technologijų laimėjimus, padėti dalytis užsienio specialistų patirtimi ir taip prisidėti prie modernios žinių ekonomikos bei informacinės visuomenės kūrimo.

Asmuo kontaktams:
Tautvydas Levinskas
„Elektronika.lt“ projekto vadovas

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Darbdaviai (10)    Katės (33)    Islamas (31)    Stilius (86)    Dažasvydis (3)    Šventasis Antanas (2)    Jautis (2)    Skinheadai (9)    Biologija (222)    Atleidimo svarba (2)    Vampyrai (9)    Vaizdo sistemos (34)    Nusikaltimai (6)    Budizmas (73)    Energetika (13)    Motociklai (12)    Intel (6)    Psichiatrija (64)    Šventieji (10)    Toyota (2)    Mistika (9)    Partizanai (12)    Mobilūs ryšiai (193)    Žemgrobiai (6)    Skundai (22)    Samsung (3)    Kino kritika (10)    Knygos (23)    Opel (4)    Kietieji diskai (17)    Laikrodžiai (3)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Brendis (6)    Sportiniai šokiai (2)    Aukštasis mokslas (13)    Variakojis (11)    Džiazo muzikos grupės (11)    Lobių ieškotojai (3)    Feng šui (7)    Roko muzikos grupės (10)    Imtynės (29)    Tinklapiai (13)    Kovo 8 (3)    Dailė (34)    Fizika (11)    Fotografija (17)    Romas Kalanta (4)    Apatinis trikotažas (17)    Sekimas ir privatumas (12)    Jautis (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!