LT   EN   RU  
2021 m. birželio 12 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Garso technologijos
  Technologijos > Garso technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-14 Spausdinti Spausdinti
Audio - on - Demand ir Internet Audio

Hi-Fi Audio Internete naudojantis MPEG Layer 3
Naudokitės informacijos priemonėmis, papildydami audio vaizdais Internete! Pasaulyje standartinė mp3 technologija leidžia naudotis Hi-Fi kokybės audio paslauga Internete, o ne vargana PC-like garso kokybe. Kaip statistika apie perkeliamus duomenis iš vienos sistemos dalies į kitą parodė, milijonai Interneto vartotojų prisideda prie populiaraus Hi-Fi failo Internete sėkmės. MPEG Layer-3, kuris teisingai apibūdina mp3, yra kai kurių Vokietijos kompanijų plėtojimosi pagrindas.

Jūs galite pasinaudoti paslaugomis, tokiomis kaip:

· pasinaudoti pilnu kokybišku greičiu ir muzika jūsų daugialypėje (multimedia) prezentacijoje (presentation)

· reklaminėmis audio on demand paslaugomis

· sumokėti už audio on demand paslaugas

· netcastingui

· ir daugiau

Pasidomėkime, kokios dar mp3 paslaugos yra galimos…

Mp3 Producer – užkoduoti (encoder) / atkoduoti (decoder) paketai Windows’ams
Jeigu jūs norėsite pasigaminti savo asmeniškus mp3 garso failus, jums reikės specialios programos, kuri suspaus audio failus į mp3 formatą. Ir atitinkamai, norint paleisti mp3 formato failus jūsų kompiuteryje, jums bus reikalingas mp3 dekoderis. Mp3 Producer programinės įrangos Window’sams 95 ir NT nauja versija 2.x padės jums kurti aukštos kokybės suspaustus MPEG garsinius failus.

MP3ENC – Command-line įrankiai (tools) įvairioms platformoms (platforms)

Daugumai platformų yra siūlomi aukštos kokybės mp3 užkodavimo įrenginiai. MP3ENC yra tai, kas pakeičia gerai žinomą L3ENC užkodavimo programą. MP3ENC įdiegia naują MPG Layer-3 kodo gamybą, kuris labai padidina greitį. Dabar MP3ENC galima naudoti tokiose srityse:

· kompiuteriui paleisti Win 95/NT

· paleisti Linux’ą

· paruošti darbo stotis OS 4.x paleidimui

· paruošti darbo stotis Solaris paleidimui

· SGI Irix darbo stotyse

· ALPHA darbo stotyse

Fraunhofer OEM programinės įrangos reikmenys supirkėjams ir gamintojams

Fraunhofer OEM programinės įrangos reikmenys yra prieinami programinės įrangos reikmenų supirkėjams ir gamintojams. Naujas Multi Media Protection protokolas (MMP) konkrečiai nukreipia įrašymo poreikius ir padeda apsaugoti visuomenės informavimo priemones nuo kopijavimo.

Geriausi MPEG Layer-3 garso šaltiniai ir karšti saitai (links) tinkle

Norėdami labiau paanalizuoti MPEG Audio Layer-3 galite apsilankyti Internete adresu

http://www.iis.fhg.de/amm/techinf/coding/layer3/layer3faq/

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Prezidento rinkimai (6)    Džiazo muzikos grupės (11)    Katės (33)    Kandidatai į prezidentus (5)    Parapsichologai (7)    Specialiosios tarnybos (36)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Samsung (3)    Vorai (2)    Artūras Zuokas (41)    Vestuvės (16)    Teisėtvarka (24)    Firmos (12)    Atleidimas (4)    Visuotinė istorija (44)    Romas Kalanta (4)    Šalys (61)    Vampyrai (9)    Skundai (22)    Statyba (29)    LNK (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Sony Ericcson (40)    Linux/Unix (34)    Hip hop dance (4)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Kompiuterio ergonomika (8)    Emo (10)    Lobiai (12)    Astronomija (46)    Aiškiaregiai (11)    Auklės (3)    Masonai (7)    Picerijos (4)    Skaneriai (5)    Ožiaragis (7)    Egiptas (24)    Gimimo diena (3)    Nokia (24)    Telekomunikacijos (188)    Bankrotas (2)    Motociklai (12)    Ginklai (22)    Advokatai (10)    Draugystė (10)    Žmogaus teisės (18)    Eurointegracija (5)    Kovo 8 (3)    Pagalba ir prevencija (124)    Liberalai demokratai (3)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!