LT   EN   RU  
2020 m. sausio 22 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Garso technologijos
  Technologijos > Garso technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-14 Spausdinti Spausdinti
Audio Personal Radio System

2001m. pabaigoje buvo paskelbta apie tai, kad sukurta patobulinta programa, kuri leidžia audio on demand pritaikyti skaitmeniniams naujos kartos (single-chip) radijo imtuvams.

Comand Audio Personal Radio SystemTM visapusiškai išnaudoja skaitmeninio transliavimo galimybes. Klausytojams yra pateikiamas visiškai naujas ir nepaprastai įdomus klausymosi jausmas per audio on demand radiją. Skaitmeninės radijo stotys, kurios turi Audio Personal Radio Comand, suteikia galimybę klausytojams išsirinkti programas tokias, kokias jie, naudodami elektroninį programų gidą, patys nori gauti. O tada jie gali kontroliuoti, ką, kaip ir kada klausytis. Pavyzdžiui, jie akimirksniu gali peršokinėti nuo objekto prie objekto (story-to-story), peržvelgti suvestines, laikinai stabtelti, išsisaugoti programas vėlesniam klausymuisi, ir kt. Pasirinktos programos yra automatiškai atnaujinamos, kai tik naujos laidos tampa prieinamos.

Paleidimas Comand Audio Personal Radio System aukštai integruotame skaitmeniniame radijuje, kuris buvo patobulintas tokių kompanijų, kaip Imagination Technologies ir Digital One, bus galimas skaitmeniniams radijams su on demand interactive audio talpa ir tai taps realybe pirmą kartą visame pasaulyje.

Kompanijos dirba sutelkusios visas jėgas tam, kad užtikrintų įvairias tarpines technologijų ir sistemų operacijas. Į plėtojimo planus dar įeina naujos priimančios sistemos, kurios aprūpins platformas dideliais kiekiais on demand įtaisų ar įrenginių rinkinių, kuriuos pristatys į populiarias radijo reikmenų parduotuves.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Simbolika (2)    Pasakos (60)    Jautis (2)    Moters diena (4)    Spauda (3)    Bendruomenės (158)    2009 metų horoskopas (15)    Meninė gimnastika (14)    Grybai (3)    Biologija (222)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Turizmas (151)    Projektavimas (7)    Miestai (14)    TELE-2 (7)    Ožiaragis (7)    Technologijos (1819)    Naujieji metai (12)    Darbdaviai (10)    Žinių visuomenė (14)    Lietuvoje (43)    Astrologija (27)    Lietuvių fantastika (11)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Vytautas Bogušis (12)    Internetas (184)    Antanas Terleckas (2)    Pelės (5)    Velniai (9)    Kalėdos (12)    Žala sveikatai (16)    Opel (4)    Įdomybės (87)    Muzika (196)    Ekonomika (5)    Naršyklės (7)    Skundai (22)    Raganos (12)    Linux/Unix (34)    Skorpionas (7)    Ištikimybė (4)    Augalai (8)    Kazimiera Prunskienė (13)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Matematika (2)    Foje (3)    Politologija (64)    Liemenėlės (3)    Drabužiai (41)    SSL sertifikatai (6)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!