LT   EN   RU  
2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Garso technologijos
  Technologijos > Garso technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-14 Spausdinti Spausdinti
Audiobox

Vyraujanti kompiuterinė audio technologija yra susitelkusi tekančioje žemos kokybės muzikoje per visą tinklo jungtį. Audiobox’as turi kitokį akcentą – “Aukštos kokybės audio on demand”.

Audiobox’o produktai leidžia įrašinėti, redaguoti ir leisti aukštos kokybės muziką iš Windows kompiuterinės sistemos.*

Mobiliam ryšiui (DJ) sistema AMPS leidžia skleisti daugiau muzikos ir taip pat suteikia daugiau savybių. Per kelias sekundes galima rasti ir paleisti groti bet kokią dainą iš turimos muzikos bibliotekos. Taip pat galima leisti AMPS rūpintis muzika, kol tuo tarpu yra stebimas vaizdas.

Pavyzdžiui, dabar galima teigti, jog šokių instruktoriams išsipildė svajonė, nes AMPS suteikia galimybę pasidaryti tokias šokių sesijas, kokių nebuvo iki šiol. Tu gali nuspręsti, ką daryti. Gali keisti muzikos greitį, pakartoti tą patį taktą kelis kartus, sureguliuoti garsą, o įvairius pakeitimus atskirai dainai įsimena kompiuteris. Nebereikia daugiau laukti, kol diskas peršoks per takelius ar tol, kol atsisuks juosta. Juk šokėjų grupei nepatinka laukti, ar ne?

O gal jūs esate asmuo, kuris nori, kad muzika būtų prieinama bet kur ir bet kuriuo metu? Tokiu atveju skaitmeninė audio sistema suteikia patikimumą, kontrolę ir laisvę tokią, kokios jums reikia.

Programuotojai naudojasi šiais visais privalumais kurdami interfeisus radijo stočių programinei įrangai, žaidimams, multimedijos pristatymams ir kitur.

Jūs neturėtumėt apsistoti ties ribotu naudojimusi muzika ir žema audio programinės įrangos kokybe. Jei norite aukštos kokybės 32 bitų audio sistemos paslaugų, jas suteikia Audiobox’as.

* tai gali būti Microsoft Windows 95/98, Windows NT4, Windows 2000

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Prevencija (14)    Vampyrai (9)    Liūtas (7)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Spiritizmas (4)    Gyvūnai (174)    Drabužiai (41)    Budizmas (73)    Procesoriai (28)    Lietuvoje (16)    Likeris (2)    Paukščiai (5)    Mokslai (1219)    Skandalai (476)    Krašto apsauga (27)    Bučiniai (31)    6 branduolių (3)    Konditerija (10)    Samsung (3)    Atleidimas (4)    Kelionių įspūdžiai (26)    Klonavimas (10)    Metalinės muzikos grupės (8)    Technologijos (1819)    Seimo rinkimai (4)    Arūnas Valinskas (4)    Kazimiera Prunskienė (13)    Statyba (29)    Metalas (22)    Mokykla be narkotikų (20)    Šaulys (7)    Intel (6)    Nokia (24)    Politikai (183)    Skirmantas Valiulis (32)    Archeologija (42)    Meilė bloguose (6)    Tamplieriai (7)    Shotokan (11)    Makaronai (2)    Baikeriai (8)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Atmintis (4)    Klubai (8)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Televizija (17)    Fajetai (2)    Draudimas (7)    Lietuva (2)    Valdas Adamkus (11)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!