LT   EN   RU  
2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Garso technologijos
  Technologijos > Garso technologijos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-03-14 Spausdinti Spausdinti
Kas tai yra Audio-on-Demand?

Komanda audio yra skaitmeninės audio revoliucijos pradininkė. Ji leidžia platintojams (broadcasters) pasiūlyti klientams didesnį pasirinkimą. Jie gali patys kontroliuoti veiksmus ir pritaikyti programas saviems poreikiams patenkinti.

Nepaisant jo dydžio ir svarbos mūsų gyvenime, radijas geriausiu atveju turi būti išlikęs kaip saikinga transliacija. Dabar skaitmeninės transliacijos tinklai – DAB, iDAB ar DVB – patiekia pagrindus perversmui audio/radio pristatymo srityje, be to, vėliau ir klientų klausymosi išgyvenimams.

Audio dabar gali būti perduotas kaip bitų srautas per antžeminius (terrestrial) siųstuvus, kabelius ar palydovus, arba per Internetą į šeimininko (host) stotį ar pastovų, nešiojamą ar mobilų aparatą – mobilius telefonus, asmeninius skaitmeninius padėjėjus (Personal Digital Assistants – PDAs), asmeninius kompiuterius ar skaitmenines radijas.

Įsivaizduokime, kaip radijas galėtų atrodyti. Suteikime klausytojams galimybę iš šimtų programų pasirinkti audio sudėtį tokią, kokią jie nori, o tada paklausyti ją kada tik nori ir tada, kai jie nuspaudžia atitinkamą klavišą ar nuorodą.

Pasiūlykime klausytojams pirmaujančių televizijos programų, populiarių spausdintų publikacijų, taip pat įprastų radijo programų audio versijas ir tada suteikime jiems galimybę patiems kontroliuoti, ką, kada ir kaip klausyti.

Komandos audio on demand dialoginė audio technologija suteikia klausytojams patogumą, pasirinkimą ir kontrolę – iš esmės asmeninė radijo patirtis (personal radio experience).

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Sąmokslo teorijos (19)    Laikrodžiai (3)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Motociklai (12)    Shotokan (11)    Kelionių pasiūlymai (7)    Pramogos (191)    Krikščionys demokratai (3)    Roko muzikos grupės (10)    Naršyklės (7)    Policija (2)    Seimo Pirmininkas (2)    Ginklai (22)    Konditerija (10)    Jautis (7)    Ekonomika (5)    Brendis (6)    Opijatai (13)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Atleidimas (4)    Skandalai (476)    Lietuvių valgiai (28)    Lotynų šokiai (5)    Draugystė (10)    Vandenis (7)    Skamp (16)    Pyktis (6)    Viskis (8)    Breakdance (4)    Kabala (6)    Dailė (34)    Parašiutizmas (15)    Istorija (154)    Helouvynas (7)    Skundai (22)    Žemgrobiai (6)    Rytietiški šokiai (16)    NLP (8)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Nokia (24)    Sony Ericcson (40)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Miestai (14)    Leo LT (12)    Chemija (5)    Egiptas (24)    Monitoriai (11)    Logistika (12)    Sekimas ir privatumas (12)    Windows (7)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!