LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Gintarė Jautakaitė
  Kultūra > Muzika > Grupės > Džiazo muzikos grupės > Gintarė Jautakaitė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-02-19
Gintares Jautakaites glausta Biografija

Nuo 1990 m. sekmingos karjeros Anglijoje metu savo kurybos atlikime bendradarbiavo su tokiais korifiejais kaip Eltono Dzono prodiuseriu Guss Dudgeon, Andrew Claxton is Dead Can Dance, James is Radiohead, Adam Wakeman (Yes - Rick Wakeman sunumi) Zymiais D-dzejais Patrick Pulsinger ir Gaeton Schurrer (Madonos Ray of light), Neil MacLallan is Prodigy.

1997 m. Anglijoje pasirasyta kurybine sutartis su EMI sesiems autorines muzikos albumams.

Taip pat pasirasyta leidybine sutartis su SONY.

2000 m. kovo men. Europos ir Amerikos rinkoje pasirodo EMI-SONY isleista plokstele "Earthless."

"Earthless" pasiekia 24 ir 13 hitu vietas pasaulinuiose bilbordo cartuose.

Pirmoji daina sukurta esant seseriu metu, tai "Vieverselis" laimejusi radijo dainu konkursa.

Trylikametes Gintares sukurtos pirmosios reiksmingesnes dainos tai "Mediniai zirgeliai" ir Dobilo sirdy.

Baige J.Gruodzio muzikos koledzo fortepijono skyriu. Iki emigracijos mokesi Vilniaus Muzikines Akademijos Klaipedos fakultetuose taip pat fortepijona.

Idainavo Monikos role G. Kupreviciaus "Ugnies Medziokle su Varovais."

Idainiotos dar 2 roko operos, Suvaidinti 4 kino ir televizijos filmai.

Atlikta daugybe televizijos ir saliu koncertu ir festivaliu.

1982 metais emigravo I Amerikos jungtines valstijas ir tapo Amerikos piliete.

Atliko savo muzika Jo Sventenybei Popieziui Jonui Pauliui II jam.

Siuo metu Gintare tik ka isleido nauja diska "Feathermark", suruose savo tapybos ir grafikos kataloga, Augina naujagime dukryte, priziuri savo dvieju sunu muzikiniu koledzu projektus ir ruosia leidybai savo pirma poezijos knygele lietuviu kalba "dobilo sirdy" bei lietuviska savo muzikos diska.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Krišnaizmas (3)    Vasario 16 (12)    Dieta (33)    Bitė (5)    Vaizdo sistemos (34)    Augalai (8)    Avalynė (7)    Gender Loops (6)    Grybų patiekalai (6)    Kokainas (6)    Apskaita (15)    Mokykla be narkotikų (20)    Grybai (3)    Archeologija (42)    Ekonomika (259)    Vitaminai (2)    Procesoriai (28)    Religija ir tikėjimai (315)    Shidokan (3)    Viešnia iš ateities (2)    Valstiečių sąjunga (2)    MTV (5)    Advokatai (10)    Ekologinis ūkis (2)    Pasakos (60)    Lietuvoje (5)    Kitos šventės (7)    Gyvūnai (174)    Siamo katės (2)    Narkotikai (97)    Kazino (10)    Feng šui (7)    Vynas (16)    Istorija (154)    Įdomybės (87)    Seimo Pirmininkas (2)    Runkeliai (18)    Intel (6)    Motociklai (12)    Televizija (17)    Šaulys (7)    Komunikacija (166)    Miniatiūros (7)    Vox Populi (14)    Filmai (91)    Programos (61)    Mityba (43)    Sveikata (313)    Opel (4)    Meninė gimnastika (14)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!