LT   EN   RU  
2019 m. spalio 19 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-06-20
Panda Software pristato nusikaltimų elektroninėje erdvėje stebėtoją, internetinį laikraštį apie kompiuterinius nusikaltimus

Panda Software pristato nusikaltimų elektroninėje erdvėje stebėtoją, internetinį laikraštį apie kompiuterinius nusikaltimus

  • Padidėjęs nusikaltimų elektroninėje erdvėje skaičius, sąlygotas naujų grėsmių dinamikos – pagrįstos ekonomine nauda – paskatino Panda Software sukurti specialų internetinį puslapį šiai problemai spręsti. Jis suteiks vartotojams daugiau informacijos ir padės pasiruošti susidūrimui su šia problema
  • Laikraštis prieinamas adresu http://www.cybercrimewatch.com ir apima svarbiausius elektroninius nusikaltimus bei su jais susijusias grėsmes
  • Lankytojai taip pat gali nemokamai parsisiųsti nusikaltimų elektrononėje erdvėje stebėtojimo e-biuletenį ir periodiškai gauti svarbiausias nusikaltimų elektroninėje erdvėje naujienas

Panda Software pristato Nusikaltimų elektroninėje erdvėje stebėtoją, naują internetinį laikraštį, kurio tikslas – tapti svarbiausiu patarėju nusikaltimų elektroninėje erdvėje klausimais. Laikraštis prieinamas adresu http://www.cybercrimewatch.com/. Dabartinis grėsmių kitimas, kai kūrėjų pagrindiniu tikslu tapo finansinė nauda, sukėlė ryškų nusikaltimų elektroninėje erdvėje skaičiaus padidėjimą. Patvirtinantis faktas - 70% per pirmąjį 2006 metų ketvirtį PandaLabs aptiktų grėsmių buvo susijusios su nusikaltimais elektroninėje erdvėje. Visa tai paskatino Panda Software sukurti specialų tinklapį, kuriame vartotojai galėtų surasti reikalingos informacijos apie šią problemą ir veiksmingai su ja kovoti.

Kiekviename skyriuje bus pateiktos svarbiausios naujienos iš pagrindinių internetinių nusikaltimų aspektų. “Targeted malware” (Tikslingos grėsmės) lankytojai sužinos paskutines naujienas apie šio tipo grėsmes ir jas paleisti naudojamus metodus. Šio tipo grėsmės skirtos tam tikroms, jau numatytoms aukoms (dažniausiai didelėms kompanijoms) ir dažniausiai naudoja kenksmingą kodą, sukurtą á la carte.

Nusikaltimų elektroninėje erdvėje stebėtojas taip pat turi skyrių “Rootkits”. Slaptų veiksmų galimybės su dauguma „rootkits“ paverčia juos idealia priemone nusikaltėliams elektroninėje erdvėje ir netgi dauguma kitų rūšių grėsmių, pavyzdžiui trojanų, kūrėjų įtraukia „rootkits“ galimybes į savo „kūrinius“. Tokiu būdu jie gali veikti nepastebėti tiek vartotojų, tiek saugumo kompanijų ir ilgą laiką atlikinėti kenksmingus veiksmus.

“The Cybercrime Business” (Nusikaltimų elektroninėje erdvėje verslas) skyrius renka informaciją, susijusią nusikalstamos veiklos modeliais, atakomis, bylas, susijusias su nusikaltimais internete ir kt.

Galiausiai „blog“ skyriuje bus talpinamas išskirtinis redakcijos turinys ir aktyvūs skaitytojai galės išreikšti savo nuomonę rašydami komentarus.

Be to, internetinio laikraščio skaitytojai galės užsisakyti nemokamą CyberCrime Watch e-biuletenį, kuriame ras kiekvienos savaitės svarbiausias nusikaltimų elektroninėje erdvėje.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Skamp (16)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Turizmas (151)    Šachmatai (11)    Operacinės sistemos (50)    Geologija (20)    Kelnaitės (2)    Siemens (6)    Partijos (41)    Lietuvoje (16)    Budizmas (73)    Tinklapiai (13)    Elektronika (8)    Policija (2)    Bildukai (3)    Kino kritika (10)    Šalys (61)    Kovo 8 (3)    Gotai (17)    Filatelija (11)    Slaptos bendrijos (24)    Šunų veislės (52)    Sekimas ir privatumas (12)    Pankai (6)    Elektroninės šiukšlės (10)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Logistika (12)    Fizika (11)    Dailė (34)    Erotiniai šokiai (23)    Poltergeistai (2)    Medžioklė (63)    Avalynė (7)    Žiniasklaida (108)    Prancūzų buldogas (2)    NLP (8)    Sąmokslo teorija (19)    Mobilūs ryšiai (193)    Kovos menai (72)    Radvilos (32)    Savivaldybių rinkimai (9)    Švietimas (1281)    Narkotikai (97)    Garso sistemos (15)    Dvyniai (9)    Žemės ūkis (33)    Darbo partija (4)    Ginklai (22)    Klubai (8)    Foje (3)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!