LT   EN   RU  
2021 m. sausio 21 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-05-14
Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
Symantec kompanija pranešė, kad hakeriai rado būdą išvengti ugniasienių, tam jie naudojasi Windows Update pažeidžiamumu. Microsoft Windows operacinių sistemų naudojamas Background Intelligent Transfer Service (BITS), skirtas atsiūsti atnaujinimus iš Windows Update. Ši sistema pirmą kartą pasirodžiusi Windows XP, taip pat prigijo Windows Server 2003 bei Windows Vista - asinchroninis failų perdavimas su automatiniu greičio parinkimu labai patogus būdas vartotojams, kadangi tai neįtakoja kitų tinklo susijungimų, taip pat palaikomas nutrūkusio siuntimo atnaujinimas. Symantec tyrėjo žodžiais - "Tai patogus instrumentas, kartu su http ir COM API programavimu, praktiškai idealus būdas norint persiūsti ką tik panorėsite, taip pat ir kenksmingus failus". BITS labai patogus trojos arklių ir virusų kūrėjams norintiems užkrėsti kompiuterius. Kadangi tai operacinės sistemos dalis, ji lengvai apeina ugniasienes, virusų kūrėjai naudojasi BITS paslaugomis norėdami atnaujinti ir savo kūrinius. Pirmą kartą tai pastebėta praėjusių metų pabaigoje viename iš rusiškų forumų, bet pirmieji trojos arkliai atsirado šių metų kovo mėnesį. Šios problemos spręndimo būdo kol kas nėra - labai sunku nurodyti BITS ką siūsti ir iš kur.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Miniatiūros (7)    Telekomunikacijos (188)    Labradoras (2)    Visuotinė istorija (44)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Anglų kalba (35)    Arbata (10)    Bitė (5)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Krikščionys demokratai (3)    Lietuvos istorija (110)    Kompiuterio ergonomika (8)    Medžioklė (63)    Proza (157)    2009 metų horoskopas (15)    Elektronika (8)    Vorai (2)    Namų vaizdo technika (2)    Miestų bendruomenės (7)    Žindymas (14)    Vartotojai (29)    Kazino (10)    Linux/Unix (34)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Joninės (6)    Elektroninės šiukšlės (10)    Roko muzikos grupės (10)    Metalas (22)    Darbdaviai (10)    Smurtas mokyklose (10)    Pirmoji meilė (3)    Tatuiruotės (7)    Kailiniai (15)    Kvepalai (10)    Filatelija (11)    Apskaita (15)    Depresija (29)    Leo LT (12)    Vestuvės (16)    Rinkimai (23)    Susitaikymas (9)    Sąmokslo teorijos (19)    Velniai (9)    Skundai (22)    Vaistai (15)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Skolininkai (12)    Samsung (3)    Grybų patiekalai (6)    Moters diena (4)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
6. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
7. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
8. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
9. Prekyba ir apgavystės internetu
10. Panda Software pristato nusikaltimų elektroninėje erdvėje stebėtoją, internetinį laikraštį apie kompiuterinius nusikaltimus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!