LT   EN   RU  
2020 m. spalio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-08-21
Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
Tarptautinio internetinio darbo paieškos portalo Monster.com vartotojai (o jų vien Didžiojoje Britanijoje yra 3,2 milijonai) tapo hakerių šantažo aukomis.

Hekeriai įsilaužė į portalo serverį apsimetę darbdaviais. Kai gavo priėjimą prie duomenų bazės, jie pradėjo vogti užsiregistravusių lankytojų duomenis ir siuntė jiems elektroninius laiškus, parengtus labai profesionaliai. Šiuose laiškuose su Monster.com atributais apsimetėliai darbdaviai siūlė ieškantiems darbo žmonėms savo kompiuteryje instaliuoti naują įrankį „Monster Job Seeker".

Iš tikro tai buvo „trojano" tipo virusas. Jis nedelsiant užkoduodavo kompiuterio bylas, uždrausdamas vartotojui priėjimą ir palikdavo aukai pranešimą - ‚Užmokėk, arba negausi priėjimo prie savo duomenų".

Kai kurie hakeriai negailestingai kas pusvalandį trindavo dalį duomenų, kol negaudavo iš savo aukos pinigų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ekologija (15)    Opijatai (13)    Skorpionas (7)    Vabzdžiai (5)    Antanas Terleckas (2)    Elektronika (8)    Sodininkystė (22)    Vandenis (7)    Stilius (86)    Prokuratūra (4)    Kelionių organizatoriai (6)    LNK (2)    Joga (56)    Meilė (138)    Intel (6)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Erotiniai šokiai (23)    Menas būti kartu (2)    Picerijos (4)    Kornreksai (3)    Alus (22)    NLP (8)    Novelės (102)    Filmai (91)    Gotai (17)    Spauda (3)    Kalėdos (12)    Slaptos bendrijos (24)    Laivyba (17)    Fajetai (2)    Metalistai (8)    Kelnaitės (2)    Spausdintuvai (12)    Darbdaviai (10)    Kandidatai į prezidentus (5)    Mazda (2)    Viktor Uspaskich (61)    Bitė (5)    Transportas (125)    Radvilos (32)    Romas (3)    Barai (7)    Duomenų apsauga (3)    Interneto dizainas (5)    Valdas Adamkus (11)    Dvarai (36)    Lobiai (12)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Katalikybė (49)    Samsung (3)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
4. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
5. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
6. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
7. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
8. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
9. Prekyba ir apgavystės internetu
10. Panda Software pristato nusikaltimų elektroninėje erdvėje stebėtoją, internetinį laikraštį apie kompiuterinius nusikaltimus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!