LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-11-07 Spausdinti Spausdinti
A. Lamo imasi ginti “Hakerių-geriečių”

Hakeris Adrianas Lamo, žinomas kaip įsilaužėlis į stambiausių JAV kompanijų tinklapius ir visada pateikiantis informaciją apie tai, kaip užtaisyti skylę, kuria pats pasinaudojo, pirmą kartą pasakė kalbą konferencijoje, skirtoje saugumui.

Tai buvo pirmas hakerio pasirodymas viešumoje per visą jo populiarumo laiką.

Konferencijoje “Informacinis saugumas terorizmo epochoje” A. Lamo pareiškė, kad būtina ginti tuos įsilaužėlius, kurie skverbiasi į sistemas ne pikto vedami ir pateikia informaciją apie kompanijos pažeidžiamumą.

“Be abejo, niekas nenori, kad į jo kompiuterinį tinklą įsilaužtų – įsilaužimo faktas negali sukelti teigiamų emocijų”, - sakė A. Lamo.

“Tačiau aš tikiuosi supratimo, jeigu pažeidžiama vieta buvo pasinaudota ne su piktais kėslais”.

Paskutinis A. Lamo “darbas” – New York Times tinklapio nulaužimas – hakeris sugebėjo gauti priėjimą prie daugybės žmonių asmeninių duomenų.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Fizika (11)    Pyktis (6)    Pramoginiai šokiai (2)    Anglų kalba (35)    Žmogaus teisės (18)    Gotai (17)    Raganos (12)    Ekologiškas maistas (2)    Aukštasis mokslas (13)    Darbo partija (4)    Drabužiai (41)    Namų vaizdo technika (2)    Tiškevičiai (18)    Kinų horoskopas (14)    Joninės (6)    EBSW (40)    Krišnaizmas (3)    Lietuvių fantastika (11)    Mistika (9)    Mada (4)    Šventasis Antanas (2)    Katės (33)    Religija ir tikėjimai (315)    Atleidimo svarba (2)    Teisė (61)    Viktor Uspaskich (61)    Sveikata (313)    Vartotojai (29)    Klonavimas (10)    Panayiotis Zavosas (2)    Meilė bloguose (6)    Mokėjimo kortelės (7)    Lietuvoje (16)    Zigmas Vaišvila (10)    Tadas Blinda (10)    Jausmai (27)    Opel (4)    Arūnas Valinskas (4)    Likeris (2)    6 branduolių (3)    Meninė gimnastika (14)    Jautis (2)    Mergelė (7)    Turizmas (151)    Linux/Unix (34)    Spausdintuvai (12)    Draudimas (7)    Breakdance (4)    Partijos (41)    Kalėdos (12)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!