LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-11-07 Spausdinti Spausdinti
Sielos grobikai

Santykiai tarp žmonių - dalykas rimtas. O Virtualiųjų Veidrodžių Karalystėje jie pasireiškia dar aštriau. Pasirinkęs sau pseudonimą (nickname) netikėtai, paslėpęs už jo skraistės savo veidą, netikėtai (sau ir kitiems) pasijuntate visai nuogi, - be jokių drabužių.

Apgirtę nuo įsivaizduojamos įsivaizduojamo pasaulio laisvės ir nebaudžiamumo, striksėdami tarp eilučių ekrane, sulaukiame pačių realiausių džiaugsmų, skausmingų niuksų ir įsipainiojame į tokius bruzgynus, į kuriuos šiaip niekada neišdrįstume nerti.

Bijai vilko - neik į mišką. Kartą prisėdai prie kompiuterio norėdamas pasmalsauti, o kas gi per žvėris tas Internetas yr,… ir nepajutai, kad tu jau nesi šio pasaulio gyventojas.

Visi žino, kad žmogus - žaidžiantis tvarinys. Ir žaidimai nesibaigia su vaikyste, kaip nesibaigia pasitraukus nuo kortų kaladės. Žmogus negali nežaisti! Žaisdami patenkiname jausmų badą ir išblaškome nuobodulį.

Tad ir Internetas virto keistu bibliotekos ir brangaus žaisliuko samplaika. Ne vienam žmogui jis tapo vienintele bendravimo priemone. Žmonės nuolat susirūpinę, kaip tvarkyti savo laiką. O daugiausia laiko praleidžiama chat'o virtualiuose plepaluose. Į juos galite įsijungti bet kada, - ir išeiti bet kurią akimirką (net neatsisveikinę). Jokių suvaržymų. Juose galima sau leisti tai, ko niekada nedarytum realiame gyvenime.

Bendraujant su žmonėmis informacija perduodama ne vien žodžiais (verbalinė informacija). Bet kitaip (balso tonas, gestai, prisilietimai, kvapai ir t.t.). Internete neverbalinė dalis atmetama. Tad visai nesunku pasirodyti visai kitokiu, nei esi - būti šmaikštesniu ir protingesniu (arba atvirkščiai - grubesniu).

Voratinklis tampa geriausiu Draugu, Kūdikiu ir Tėvu. P pagaliau ir Priešu (ir jam yra poreikis). Bet jame nelieka gyvos tarpusavio bendravimo energijos ir pasikeitimo ja.

Nuo gilios senovės žinomas žmogaus polinkis paklusti įvairiems (paprasčiausiems) ritmams. Juos naudojo ir pirmykščiai šamanai, ir šiandienos diplomuoti psichologai. Kompiuteris turi pranašumą - atneša savus ritmus. Žmogui padeda net paprasčiausias Tetris. Smegenys, paklusdami išoriniam ritmui, sutvarko savo energetiką ir, antra, dėmesį nukreipia į šalį nuo nuolatinio informacinių šiukšlių stebėjimo bei filtravimo.

Voratikliui, šiam energetiniam vampyrui, atiduodame nemažas psichinės energijos kiekius. Ne veltui tiek daug pasakojimų apie Interneto "zombius". Kartą paragavęs, - negali sustoti!

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Firmos (12)    Užsienyje (50)    Kovos menai (72)    Mistika (446)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Rokeriai (3)    Bendravimas (743)    Aviacija (38)    Neištikimybė (2)    Įdomybės (87)    Skolininkai (12)    Drakonai (36)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Alkoholizmas (15)    Hip hop dance (4)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Roko muzikos grupės (10)    Slaptos bendrijos (24)    Alus (22)    Zodiako ženklai (88)    Imtynės (29)    Medžioklė (63)    Stalo žaidimai (7)    Metalas (22)    Nokia (24)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Žemgrobiai (6)    Telekomunikacijos (188)    Arkliai (12)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Dažasvydis (3)    Interjero dizainas (13)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Susitaikymas (9)    Korupcija (22)    Prancūzų buldogas (2)    Sel (10)    Gatvės šokiai (5)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Psichologija (89)    Jautis (2)    Labradoras (2)    Apatinis trikotažas (17)    Toyota (2)    Striptizas (8)    Katarai (2)    Mergelė (7)    Partijos (41)    Motociklai (12)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!