LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-29 Spausdinti Spausdinti
Hakerių aukos tyli

Dauguma stambių korporacijų ir net vyriausybinių institucijų nuolat yra puolamos kompiuterių chuliganų, tačiau dažnai šios įmonės ir įstaigos nepraneša apie tai valdžios institucijoms. Tyrimo metu išaiškėjo, jog per praėjusius metus kompiuteriniai chuliganai puolė daugiau kaip 90 procentų visų korporacijų, kurių atstovai sutiko atsakyti į specialaus klausimyno klausimus. Tačiau tiktai 34 procentai stambių korporacijų pranešė apie tai valdžios atstovams. Į klausimą, kodėl gi buvo priimtas sprendimas nepranešti apie nusikaltimus, nemažai apklaustųjų pareiškė, jog spaudos pranešimai apie žemą jų kompiuterinių tinklų saugumo lygį gali sukelti jiems didesnių nuostolių negu kompiuterinių chuliganų veiksmai.

"Kibernetinėje erdvėje vyksta kur kas daugiau neteisėtų ir neleistinų dalykų negu korporacijos sako savo klientams, akcininkams, verslo partneriams", - pareiškė FTB užsakymu tyrimą atlikusio Kompiuterinio saugumo instituto direktorius Patrisas Rapalus (Patrice Rapallus).

Tyrimo dalyvių duomenimis, dėl kompiuterinių įsibrovėlių veiksmų bendri korporacijų nuostoliai sudarė 455 milijonus JAV dolerių. Metais anksčiau nuostoliai dėl minėtų priežasčių sudarė 377 milijonus JAV dolerių.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ginklai (22)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Alkoholizmas (15)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Konditerija (10)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Technologijos (1819)    Žvaigždės (19)    Vėlinės (5)    Bildukai (3)    Motociklai (12)    Garso ir vaizdo technika (2)    Kompiuterinis saugumas (43)    Meninė gimnastika (14)    Fizika (11)    EBSW (40)    Labradoras (2)    Windows (7)    Emo (10)    Katalikybė (49)    Muzika (196)    Pankai (6)    Tiškevičiai (18)    Hip hop dance (4)    Tamplieriai (7)    Mada (4)    Vytautas Landsbergis (6)    Vorai (2)    Dektinė (2)    Pramoginiai šokiai (2)    Arbata (10)    Garso sistemos (15)    Katarai (2)    Turizmas (151)    Liberalai demokratai (3)    Miniatiūros (7)    Vestuvės (16)    Specialiosios tarnybos (36)    Klubai (5)    Visuotinė istorija (44)    Liūtas (7)    Elektroninės šiukšlės (10)    Kaziuko mugė (3)    Klubai (8)    Laikrodžiai (3)    Geležinkeliai (4)    Neištikimybė (2)    LNK (2)    Maxima (10)    Pramogos (191)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!