LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-12-29 Spausdinti Spausdinti
Rusijoje bankomatų hakeriai atsidūrė už grotų

Du asmenys, vadovavę hakerių grupuotei, kuri apgaudinėdavo grynųjų pinigų išdavimo terminalus Maskvoje ir taip pasisavino apie 1 mln. dolerių iš užsienio bankų sąskaitų, buvo nuteisti penkeriems metams kalėjimo. Bankomatų sukčiavimo banga, kilusi 1999-ais ir 2000-ais, sukėlė paniką tarp užsieniečių, gyvenančių Maskvoje ir privertė daugelį bankų išjungti grynųjų pinigų išdavimo terminalus. Pasak Rusijos laikraščio „Komersant“, pinigai buvo pavogti iš daugiau nei 6 000 sąskaitų.

„Komersant“ praneša, kad du grupės lyderiai, Zviadis Berija ir Vladimiras Medvediavas, praėjusią savaitę buvo nuteisti penkeriems metams kalėjimo. Sukčiavimo organizatorius Jurijus Levašovas gavo trejus metus, tačiau buvo paleistas, kadangi tyrimo metu aktyviai bendradarbiavo su pareigūnais, kai Berija ir Medvediavas tvirtai neigė savo kaltę. Kiti keturi kaltinamieji gavo po trejus metus lygtinai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Užgavėnes (9)    Breakdance (4)    EBSW (40)    Regbis (4)    Vaizdo sistemos (34)    Interneto dizainas (5)    Taksas (2)    Projektavimas (7)    Mazda (2)    Airija (9)    Subkultūros (99)    Simbolika (2)    Parapsichologija (22)    Įvaikinimas (3)    Pramoginiai šokiai (2)    Viskis (8)    Prezidento rinkimai (6)    Žemgrobiai (6)    Kompiuterių virusai (52)    Fotografija (17)    Vadovavimas (185)    Programavimas (20)    Draudimas (7)    Ekologiški produktai (2)    Bendruomenės (158)    Interneto komentarai (2)    Vandens slidės (2)    Vaiduokliai (23)    Kovo 11 (4)    Panayiotis Zavosas (2)    Klaviatūros (11)    Lobių ieškotojai (3)    Gyvūnai (174)    Sąmokslo teorijos (19)    Šatrija (4)    Susitaikymas (9)    Policija (2)    Apatinis trikotažas (17)    Šokiai (56)    Feng šui (7)    Saugus internetas (11)    Užsienyje (2)    Viktor Uspaskich (61)    Filosofija (326)    Atmintis (4)    Fajetai (2)    NSO (33)    Mokesčiai (8)    Tamplieriai (7)    Mada (4)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!