LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 11 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-14 Spausdinti Spausdinti
Britai nori griežtinti bausmes hakeriams

Didžiosios Britanijos kompiuterinių nusikaltimų kontrolės organizacija (Internet Crime Forum, ICF) siūlo sugriežtinti bausmes kompiuteriniams nusikaltėliams - hakeriams.

ICF atstovų teigimu, Britanijos vidaus reikalų ministerija turėtų pakeisti įstatymą apie kompiuterių naudojimą nusikalstamiems tikslams ir padidinti maksimalią bausmę už smulkius nusikaltimus nuo 6 mėnesių iki 5 metų.

Nedidelis bausmės hakeriams laikas sukuria tokią situaciją, kad dauguma jų gali išsisukti sumokėdami baudą arba atidirbdami viešuosius darbus. Tuo itin nepatenkintos stambios organizacijos, daugiausia kenčiančios nuo kibernetinio nusikalstamumo.

Taip pat ICF siūlo įstatyme įrašyti, kad bet koks mėginimas be savininko leidimo pakeisti duomenis būtų laikomas nusikaltimu.

Tada atsakomybėn lengviau būtų patraukiami ir įsilaužėliai į korporatyvinius serverius, nes pagal dabartinę įstatymo redakciją juos nuteisti yra gana sudėtinga.

Be to, pakeitus kompiuterinių nusikaltimų istatymą jis atitiktų Europos Sąjungos įstatymų normas, - savo pasiūlymą motyvuoja ICF.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vandens slidės (2)    Technologijos (1819)    Pedagogika (21)    Monitoriai (11)    Kaukazo aviganis (2)    Skundai (22)    Klaviatūros (11)    Grožio salonai (6)    Politikai (183)    Sportiniai šokiai (2)    Mobilūs ryšiai (193)    Mama ir vaikas (48)    Astrologija (27)    Šachmatai (11)    Kinų horoskopas (14)    Bitė (5)    Mergelė (7)    Siamo katės (2)    Programos (61)    Paukščiai (5)    Depresija (29)    Grybai (3)    Svarstyklės (7)    Zodiako ženklai (88)    Stomatologija (6)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Hobi (106)    Interneto dienoraščiai (2)    Arkliai (12)    Vitaminai (2)    Islamas (31)    Laikrodžiai (3)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Fajetai (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Vox Populi (14)    Grybų patiekalai (6)    Menas būti kartu (2)    Garso ir vaizdo technika (2)    Liemenėlės (3)    Išpažintis (16)    Energetika (13)    Kovo 8 (3)    Gintaras Beresnevičius (26)    Aikido (14)    Atleidimo svarba (2)    Saugus internetas (11)    Paukščių gripas (21)    Picerijos (4)    Kalbos kultūra (39)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!