LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-08-23 Spausdinti Spausdinti
Taivanio inžinierius padėdavo kinų hakeriams

Associated Press pranešė, kad Taivanio valdžia areštavo 30-metį inžinierių Van-Pin-Aną, įtariamą sukūrus ir platinus „trojos arkliuką“ Peep. Van Pin‘as įdėdavo savo programą į svetaines, kuriose ją galėdavo rasti kinų hakeriai. Taivanio valdžios organų nuomone, taip „Peep“ autorius sukėlė rimtą grėsmę salos vyriausybinėms ir verslo struktūroms. „Jis patalpino savo programą populiariuose tarp hakerių resursuose ir ragindavo ją atsisiųsti. Gali būti, kad jis [Van Pin‘as] taip tiesiog norėjo pademonstruoti savo sugebėjimus, tačiau jis bent turėjo suvokti, kokios galėjo būti to pasekmės“, - pastebėjo Taivanio valdžios atstovas. Jeigu Van-Pin-An‘as bus pripažintas kaltu dėl kėsinimosi į visuomeninę ir korporatyvinę nuosavybę, jo laukia iki penkių metų kalėjimo. Peep programos paplitimo tyrimai prasidėjo prieš kelis mėnesius, kai hakeriai sugebėjo pagrobti slaptus vyriausybinius failus. Tyrimas nustatė, kad dėl informacijos iš šimtų Taivanio mokyklų, kompanijų ir vyriausybinių agentūrų kaltas būtent „Peep“. Beveik visos hakerių atakos buvo atliktos iš Kinijos teritorijos.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Geografinė padėtis

Taivanio žemėlapis

Atsitiktinės gairės:    Arūnas Valinskas (4)    Liūtas (7)    Bitė (5)    Rytietiški šokiai (16)    Kovos menai (72)    Užgavėnes (9)    Variakojis (11)    Logistika (12)    Televizija (17)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Ekologinis ūkis (2)    Bučiniai (31)    Mokesčiai (8)    Miestai (14)    Restoranai (5)    Jausmai (27)    Makaronai (2)    Kalbos kultūra (39)    Ištikimybė (4)    Arbata (10)    Sportiniai šokiai (2)    Vytautas Landsbergis (6)    EBSW (40)    Filatelija (11)    Šokiai (56)    Vaizdo sistemos (34)    Meilė (138)    Pagalba ir prevencija (124)    Mityba (43)    Skirmantas Valiulis (32)    Kornreksai (3)    Skinheadai (9)    Savižudybė (12)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Samsung (3)    Klubai (8)    Arkliai (12)    Kaimo turizmas (5)    Aviacija (38)    Hakeriai (273)    Nokia (24)    Slaptos bendrijos (24)    TELE-2 (7)    Seimo rinkimai (4)    Taksas (2)    Seimo Pirmininkas (2)    Programos (61)    Panayiotis Zavosas (2)    Gyvūnai (174)    Tinklapiai (13)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!