LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-09-11 Spausdinti Spausdinti
Lenkijoje sulaikyta stambi piratų gauja

Lenkijos policija išaiškino maždaug šimto kompiuterinių piratų grupę, daugiausia sudarytą iš studentų. Grupė veikė JAV, Australijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Slovakijoje. Nusikaltėliai įsilauždavo į kompiuterines tehchnikos institutų ir universitetų sistemas, ir be jų savininkų žinios naudodavo galingų kompiuterių resursus programų, žaidimų, filmų ir muzikos saugojimui ir persiuntimui. Piratinė produkcija būdavo realizuojama juodojoje rinkoje. Buvo suimti grupės lyderiai, penketas lenkų programistų; pripažinus jų kaltę, jiems gali grėsti iki aštuonių metų kalėjimo. Nors apie 90-uosius Lenkijoje buvo patobulinti autorines teises saugantys įstatymai ir sustiprintos kovos su piratavimu priemonės, nusipirkti kontrabandinės produkcijos stambių Lenkijos miestų turguose - nedidelė problema.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Trys karaliai (5)    Tamplierių ordinas (7)    Mitingai (5)    Žmogaus teisės (52)    Bučiniai (31)    Meilė (138)    Namų vaizdo technika (2)    Islamas (31)    Gotai (17)    Radvilos (32)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Neištikimybė (2)    Įdomybės (87)    Vadyba (89)    Jautis (7)    Buto remontas (3)    AMD (3)    Šventieji (10)    Projektavimas (7)    Tibetas (10)    Energetika (13)    Meino meškėnas (2)    Muzika (196)    Aiškiaregiai (11)    Partijos (41)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Skorpionas (7)    Siemens (6)    Istorija (154)    Vandens slidės (2)    Mergelė (7)    Raganos (12)    Simbolika (2)    Specialiosios tarnybos (36)    Mokesčiai (8)    Seimo rinkimai (4)    Reklama internete (18)    Egzorcizmas (11)    Jautis (2)    NSO (33)    Sportiniai šokiai (2)    Geografija (22)    Vaizdo sistemos (34)    Visuotinė istorija (44)    Rytietiški šokiai (16)    Televizija (17)    Nusikaltimai (6)    Hipiai (9)    Vaiduokliai (23)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!