LT   EN   RU  
2020 m. liepos 9 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-18 Spausdinti Spausdinti
Žygis per kompiuterius - bendrų resursų beieškant...

Sveiki. Šis straipsnis labiau skirtas pradedantiesiems kompiuteriniams „chuliganams“ - labiau patyrusiems jis, greičiausiai, nebus didelė naujiena. Papasakosiu apie patį paprasčiausią, mano manymu, patekimo į svetimą kompiuterį būdą. Tam mums prireiks IP diapazono skanerio, pvz., Essential NetTools 3.0 arba Xspider 6.30.

Paleidžiam Essential NetTools 3.0. Pirmiausia reikia apsispręsti, koks bus mūsų skanuojamų IP diapazonas. Imamės ViewLocal IP Addresses skyrelio ir ieškome savo IP – tarkim, kad jis yra 138.247.252.12. Paleidžiame NBScan ir, kaip pradinį diapazoną, įrašome 138.247.252.1; jį užbaigę 138.247.252.255, spaudžiame START mygtuką. Programa pradės skanuoti mūsų tikrinamam diapazonui priklausančius kompiuterius.

Po kelių minučių skaneris mums pateiks krūvą rastų kompiuterių, bet prieš daugelį jų didelėmis raidėmis bus užrašyta „NO“. Apie šiuos kompiuterius geriau pamiršti. Imkimės tų, ties kuriais puikuojasi YES užrašas. Tačiau ir čia ne viskas taip paprasta. Atkreipkite dėmesį į tinklo kortų MAC Address parametrus - jei jų numeriai prasideda 00, atmetame ir juos. Kodėl? Ogi todėl, kad tokie skaičiukai dažniausiai žymi kiek geriau apsaugotas Windows 2000, Linux ir kt. operacines sistemas. Ieškokime tokių skaičių, kaip: 44:45:52:51... , nes už jų „slepiasi“ Windows 95, 98, Ме operacinės sistemos.

Radę tokį dalyką, dešiniuoju pelės mygtuku spaudžiame ant kompiuterio pavadinimo ir pasirenkame Open Computer. Gali būti, kad iš pradžių jūsų kompiuteris „pasikabins“ 3-4 minutėms, po kurių atvers Explorer naršyklės langą - tokį patį, kokį gautume, paspaudę „My Computer“. Ieškome disko C - būtent jame dažniausiai susikaupę visi vitaminai. Kai kurie [omeny turiu „kietesnius“ skaitytojus : )) ] diską C gali pervadinti savo Nick‘u, lūzeriai - savo vardu (nepamirškite savo telefono numerio).

Todėl, jei nerandate „C“ disko, o kažką panašaus į „Petras Petraitis“, verta peržiūrėti ir tokį diską. Jei, „atidarius“ kompiuterį, jame neradote nė vieno jus dominančio aplanko, iškart pereikite prie kito kompiuterio.

Radote gerą resursą? Puiku! Uždarome Explorer ir pereiname į Shares skyrių. Jo lange įvedame rasto kompiuterio adresą, pvz.: 138.247.252.92С. Tai - jo IP ir C diskas, kurį mes jau matėme, atvėrę aukos kompiuterį. Local drive lange pasirenkame bet kurią disko raidę - tai bus laikinai prijungto aukos kompiuterio diskas. Spaudžiame „Mount“ mygtuką. Kompiuteris vėl gali užsnūsti keletą minučių, joms praėjus, turėtumėm pamatyti užrašą „connection succesfull“.

Jis reiškia, kad susijungimas atliktas sėkmingai, tačiau gali būti, kad pamatysime užrašą, pranešantį apie neteisingą slaptažodį. Jis reiškia, kad C diskui priskirtas slaptažodis, tokiu atveju galima pasinaudoti X-Intruder programa arba pereiti prie kito kompiuterio.

Po viso šito atveriame FAR manager/Total Commander.

Kompiuterio resursai - prieš jūsų akis.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Dvarai (36)    Vokiečių aviganis (2)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Eurointegracija (5)    Energetika (13)    Shidokan (3)    Užsienyje (2)    Kompiuterių virusai (52)    Parašiutizmas (15)    Velniai (9)    Barai (7)    Lietuvoje (43)    Mokesčiai (8)    Moterims (34)    Politologija (64)    Kaimo turizmas (5)    Šaudymas iš lanko (2)    Vartotojai (29)    Jausmai (27)    Arūnas Valinskas (4)    Netolerancija (6)    Šventasis Pranciškus (3)    Krizė (59)    Interneto dienoraščiai (2)    NLP (8)    Masonai (7)    Bildukai (3)    Narkotikai (97)    Tėvynės sąjunga (4)    LICS (17)    Runkeliai (18)    Hakeriai (273)    Sąmokslo teorija (19)    Opijatai (13)    Skamp (16)    Transportas (125)    Lietuvių fantastika (11)    Artūras Zuokas (41)    Tamplieriai (7)    Klaviatūros (11)    Statyba (29)    Kailiniai (15)    Vytautas Landsbergis (6)    Domenai (11)    Lobių ieškotojai (3)    Škotų aviganis (3)    Tamplierių ordinas (7)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Žvejyba (30)    Apatinis trikotažas (17)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!