LT   EN   RU  
2024 m. balandžio 19 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-25 Spausdinti Spausdinti
Kaip „nukosėti” UIN

Internete galima bendrauti daugybe būdų. Vieni naudojasi E-Mail, kiti - mIRC klientais, treti - ICQ programa. Apie ją ir pakalbėsime.

Kiekvienam save gerbiančiam ICQ vartotojui reikalingas kuo trumpesnis jo ICQ numeris. Tai - jo prestižo reikalas - juk 5,6 ar 7 simbolius turintį numerį atsiminti lengviau, nei devynženklį. Tas pats yra ir su trumpaisiais telefonų numeriais...

Istoriškai susiklostė taip, kad tokius numerius dažniausiai turi pirmieji ICQ vartotojai - laikui bėgant ir augant ICQ bendruomenei, skaičius tik didėja, todėl trumpi ICQ numeriai labai populiarūs. Įdomu tai, kad juos gauti yra visai nesunku.
Savo pirmąjį 7-ženklį numerį gavau dovanų prieš 2002 metų Kalėdas, o netrukus kilo idėja pačiam „nudžiauti” tokius numerius.

Šiandieną papasakosiu, kaip galima gauti ne tik 7-ženklius numerius. Vieną rugpjūčio savaitgalį, „kabant” ICQ ir kalbantis su kolegomis, kilo idėja parašyti apie ICQ. Peržiūrėjau ne vieną programą, bet nebuvau patenkintas paieškos rezultatais.

Tada į problemą pažvelgiau iš loginės pusės. O kas, jei patikrinsim, ar galioja konkrečiam UIN priskirtas E-Mail adresas (t.y., reikalinga E-Mail galiojimą tikrinanti programa)?
Pradžiai radau AdvansedEmailVerfail 5.5. Programa patiko iš karto, bet kai kurie jos niuansai ir neregistruotoje programos versijoje neveikiančios funkcijos buvo ryškiai ne kas.

Kapstydamasis Google, radau Advanced Email Verifier. Tai buvo išties VERTA DĖMESIO programa. Ja galima tikrinti tiek vieną, tiek ištisą E-Mail adresų sąrašą, ką aš ir padariau... Internete radęs ICQ Primary E-Mail sąrašą, pakroviau jį į programą ir pradėjau tikrinti. Prasidėjo skanavimas. Jau po dešimties minučių pamačiau pirmuosius nebegaliojančius E-Mail adresus (pašto serveriai dažnai automatiškai panaikina nebenaudojamus E-Mail adresus).

Mano atveju iš sąrašo po dviejų pakartotinių tikrinimų (atsargumas gėdos nedaro) liko 47 E-Mail adresai. 34 iš jų (su kinų hieroglifais aš nedraugauju) pavyko sukurti E-Mail adresus. Tai užėmė apie dvi valandas. Kas toliau?

Perėjau į https://web.icq.com/secure/password . Šis puslapis skirtas UIN slaptažodžių atstatymui per E-Mail tarnybą - užklausto UIN numerio slaptažodis išsiunčiamas jam priskirtu el.pašto adresu (aišku, 1,2,3,4,5-ąjį numerius gauti nerealu)…

Puslapyje įvedame dabar jau savo E-Mail adresą, ICQ numerį ir GD bibliotekos sugeneruotą skaičiuką (juo norima išvengti mėginimų automaizuoti slaptažodžių atgavimo procesą negeriems tikslams)… Tada matome maždaug tokį pranešimą: Ačiū, kad buvote toks malonus, jog atstatėte savo ICQ slaptažodį... nieku gyvu jo nepamirškite... - ir pan.

Instaliuojame el.pašto klientą (rekomenduoju The Bat!) ir į jį „sukalame” E-Mail dėžutes. Einam virti kavos ir periodiškai tikrinam, ar nieks nieko mums neatsiuntė. Sulaukę slaptažodžio, paleidžiame ICQ, įvedame naująjį UIN ir slaptažodį.

Šiam reikalui dar galima pasinaudoti Assault'u. Ši programa praskanuoja pateiktų UIN sąrašą ir parodo surastus E-Mail adresus, kuriuos vėliau galima patikrinti Advanced Email Verifier’iu. Sėkmės ieškant UIN !!!

P.S. Visa straipsnyje pateikta medžiaga pateikta IŠSKIRTINAI ŠVIETIMO TIKSLAIS - kitokia nuomonė - tai piktavališki jos autoriaus prasimanymai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Novelės (102)    Istorija (154)    Lobiai (12)    Seimo rinkimai (4)    Tėvynės sąjunga (4)    Kelionių įspūdžiai (26)    Melagių diena (3)    Kulinarija (181)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Gaisrininkai (7)    Krizė (59)    Bankinės technologijos (11)    Žmonės (241)    Mazda (2)    Savižudybė (12)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Apskaita (15)    Apatinis trikotažas (17)    Miniatiūros (7)    Telekomunikacijos (188)    Išpažintis (16)    Wing Tsun (14)    Fotografija (17)    Islamas (31)    Jautis (2)    Dieta (33)    Svarstyklės (7)    Geležinkeliai (4)    Geologija (20)    Bendravimas (743)    Žmogaus teisės (52)    Katalikybė (49)    Lietuvių valgiai (28)    Euro naujienos (2)    Bendruomenės (158)    Slaptos bendrijos (24)    Bankrotas (2)    Mokslininkai (2)    Renginiai (31)    Grybų patiekalai (6)    Partijos (41)    Vandenis (7)    Taksas (2)    Prezidento rinkimai (6)    Pedagogika (21)    Švietimas (1281)    Astrologija (27)    Baikeriai (8)    Psichiatrija (64)    Tamplierių ordinas (7)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!