LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-11-03 Spausdinti Spausdinti
Areštuotas Bilo Geitso CC nušvilpęs studentas

Bulgarijos sostinėje Sofijoje sulaikytas bulgaras studentas, ilgą laiką buvęs vienos iš tarptautinės kriminalinės įsilaužėlių grupuotės lyderiu. Kaip tapo žinoma, 22 metų kompiuterių įsilaužėlis (vardas ir pavardė dėl dar neužbaigto tyrimo kol kas nenurodomi) per Internetą susiveikdavo priėjimą prie bankų sąskaitų ir pasinaudodavo jų klientų lėšomis.

Įsilaužėlis priklausė tarptautinei nusikaltėlių grupuotei, kuri užsiėmė padirbtų vairuotojų teisių ir pasų prekyba, o taip pat net 25 šalyse sugebėjo platinti padirbtus eurų banknotus, todėl sulaikytasis lengvai ir dažnai keliaudavo po Makedoniją, Ukrainą, JAV ir Kanadą. Sulaikymo metu nusikaltėlis su savimi turėjo padirbtą asmens tapatybę įrodantį dokumentą, su juo ir buvo sučiuptas.

Grupuotės sulaikymo operaciją kartu su Interpolu ruošė daugelio šalių policija, tai truko apie pusantrų metų. Pagal policijos šaltinius, iš viso specialios informacijos metu buvo sulaikyta dar apie 30 žmonių, akcija vienu metu buvo atlikta 25 Europos šalyse, o taip pat JAV.

Aukščiausias pripažintas studento-įsilaužėlio pasiekimas - paties turtingiausio planetos žmogaus - Bilo Geitso - kreditinės kortelės panaudojimas, tačiau kiek pinigų dingo iš milijardieriaus sąskaitos, kukliai nutylima, o grupuotės veikla klastojant elektroninius bankinius dokumentus ES ir JAV finansinėms organizacijoms padarė milijoninių nuostolių.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Bilas Geitsas: Pirma - pyragu per veidą, dabar - per kišenę...

Atsitiktinės gairės:    Samsung (3)    Shotokan (11)    Pedagogika (21)    Arkliai (12)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Sel (10)    Shidokan (3)    Ekologija (15)    Prevencija (14)    Aikido (14)    Stalo žaidimai (7)    Panayiotis Zavosas (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Chiromantija (3)    Akvariumai (58)    Vilius Navickas (2)    Kornreksai (3)    Tėvynės sąjunga (4)    Apskaita (15)    Procesoriai (28)    Erotiniai šokiai (23)    Maxima (10)    Trys karaliai (5)    Narkotikai (97)    Vampyrai (9)    Pasakos (60)    Partijos (41)    Ekonomika (259)    Amerikos lietuviai (7)    Bildukai (3)    Rasos (2)    Hipiai (9)    Laikrodžiai (3)    Erotika (8)    Mokesčiai (8)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Joga (56)    Elektronika (8)    Burtai (8)    Egzorcizmas (11)    Klubai (8)    Mazda (2)    Amfetaminas (2)    Sąmokslo teorija (19)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Skundai (22)    Gaisrininkai (7)    Kalbos kultūra (39)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Moterims (34)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!