LT   EN   RU  
2021 m. sausio 23 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-11-29 Spausdinti Spausdinti
MyDoom pėdomis: įsilaužta į SCO svetainę

Per Padėkos dieną, kurią švenčia kiekvienas save gerbiantis amerikietis :)) buvo užfiksuotas įsilaužimas į SCO kompanijos svetainę. Puslapyje, skirtame RedHat bylinėjimuisi su SCO chronologijai, buvo palikta pastaba, skelbianti:

"Neseniai mes aptikome savo kodo dalis beveik visoje Microsoft(R) programinėje įrangoje. Mes norime imtis veiksmų prieš Microsoft(R), ir tuo jau užsiima mūsų juridinis padalinys.

Kodo dalys rastos visuose Microsoft(R) produktuose - nuo MS-DOS(TM) 2.1 iki Microsoft(R) Windows(TM) Longhorn. Dabar mes nagrinėjame MS-DOS išeitinius kodus. Akivaizdu, kad visi ciklai

“while (1){ do_something; }”
ir
“for (i = 0; i < 16; i++)” buvo paimti iš mūsų kodo".

(Priminsime, kad SCO užpatentavo net tokį dalyką, kaip tarpą tarp eilučių.)

Pagrindiniame svetainės puslapyje jau nuo pat ryto jau taip pat puikuojasi baneris "We own all your code" - "Pay us all your money" - ("Mes valdome jūsų kodą. Atiduokite mums visus savo pinigus".

Po MyDoom viruso atakos tai - naujausias kirtis SCO kompanijai.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Soliariumai (5)    Savivaldybių rinkimai (9)    Mokslininkai (2)    Geležinkeliai (4)    Informaciniai karai (11)    Sony Ericcson (40)    Katės (33)    Namų vaizdo technika (2)    Erotiniai šokiai (23)    Tinklapiai (13)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Skinheadai (9)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Tamplierių ordinas (7)    Meino meškėnas (2)    Kompiuterio ergonomika (8)    Romas (3)    Interneto dizainas (5)    Politikai (183)    Aikido (14)    Roko muzikos grupės (10)    Lietuvoje (43)    Programavimas (20)    Bendravimas (743)    Regbis (4)    Monitoriai (11)    Rasos (2)    Simbolika (2)    Pirmoji meilė (3)    Vaizdo sistemos (34)    Filologija (2)    Žmogaus teisės (18)    Naujieji metai (12)    Kino kritika (10)    Kazino (10)    Vorai (2)    Priklausomybė (3)    Mokėjimo kortelės (7)    Švedija (9)    Atmintis (4)    Leo LT (12)    Žemgrobiai (6)    Skamp (16)    Spauda (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Mazda (2)    SSL sertifikatai (6)    Rinkimai (23)    Astronomija (46)    Korupcija (22)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!