LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-04
2010 metais 20% japonų taps... telekompiuteriais
Japonijoje prasidėjo visuotinio masto Interneto programos realizacija, kurios tikslas - pasiekti, kad 2010 metais 1/5 visos šalies darbo jėgos pradėtų dirbti namie. Beje, šiuo metu telekompiuteriais Japonijoje dirba 4 mln. žmonių, t.y., 6% visos darbo jėgos (Japonijoje yra 63,2 mln. dirbančiųjų). Paaiškinimas: telekompiuteriais vadinami ne biure dirbantys tarnautojai, ryšiui su korporacine kompiuterine sistema naudojantys Internetą.

Pagrindinis šio projekto vykdytojas - Japonijos Užsienio Reikalų ir Ryšių Ministerija. Projektas bus pradėtas vykdyti pačioje ministerijoje ir prasidės nuo keleto žmonių - šį mėnesį tik 6 specialiai atrinkti tarnautojai pradės vieną dieną per savaitę dirbti ne biure, naudodamiesi plačiajuostę Interneto prieigą (Japonijoje tai - jau seniai nebe naujiena :)) ).

Tarnautojams papasakojus apie savo įspūdžius, programa bus išplėsta, ir 2006 m. 20% iš 2500 ministerijos darbuotojų, kaip manoma, darbo imsis namie. Bendravimui su kolegomis ir viršenybe jie naudosis internetiniais pokalbių kambariais ir telekonferencijomis. Ministerijos vadovybė tikisi, kad taip pavyks pagerinti darbuotojų darbo kokybę (ir tuo pačiu piko valandomis nors kiek sumažinti miestų viešuoju transportu važiuojančias keleivių minias ir jų gatvėmis besispraudžiančių mašinų skaičių).

Ministerija planuoja viso šalies mastu atlikti platų aiškinamąjį darbą, kad naujojo projekto idėjas savo darbe įdiegtų ir privataus sektoriaus kompanijos.

Kokia padėtis kitose šalyse? JAV dabar nors dalį savo darbo laiko namie dirba apie 44 mln. Žmonių. Ką gi,atrodo, tai jau tampa populiaru.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kelionių pasiūlymai (7)    Siemens (6)    MTV (5)    Liūtas (7)    Viskis (8)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Prezidento rinkimai (6)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Linux/Unix (34)    Sveikata (313)    Šventasis Pranciškus (3)    LICS (17)    Akvariumai (58)    Helouvynas (7)    Programavimas (20)    Mokslininkai (2)    Kompiuterių virusai (52)    Viešieji ryšiai (20)    Auklėjimas (7)    Fotografija (17)    Imtynės (29)    Sektos žudikės (6)    Civilinė sauga (7)    Šv. Valentino diena (11)    Emo (10)    Raganos (12)    Kazino (10)    Teisė (61)    Astronomija (46)    Paukščių gripas (21)    EBSW (40)    Geografija (22)    Draudimas (7)    Kabala (6)    Kazimiera Prunskienė (13)    Priklausomybė (3)    Krišnaizmas (3)    Firmos (12)    Geologija (20)    Vasario 16 (12)    Užsienyje (2)    Filosofija (326)    Mergelė (7)    Poetai (11)    Fizika (11)    Sportas (180)    Kvepalai (10)    Foje (3)    Sąmokslo teorijos (19)    Meino meškėnas (2)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!