LT   EN   RU  
2020 m. kovo 31 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-09 Spausdinti Spausdinti
AOL darbuotojas spameriams pardavė 92 mln. E-Mail adresų

Buvęs JAV Interneto ryšio tiekėjo America Online darbuotojas prisipažino kaltas tuo, kad pavogė 92 mln. savo firmos klientų el. pašto adresų ir vėliau juos pardavė spameriams.

Dabar maksimali 24-ių amžiaus Džeisonui Smatersui gresianti bausmė - laisvės atėmimas iki 2 metų, tuo tarpu už vartotojų el. pašto adresų pardavimą Smatersas iš spamerių gavo tik... 28 tūkst. dolerių. Ieškovai mano, kad dabar aktyviai ieškomas adresų pirkėjas savo laimikį ne tik spėjo panaudoti reklaminio šlamšto siuntimui, bet ir perpardavė juos kitiems savo „kolegoms“.

O kaipgi pati byla? Apylinkės, kurioje ji sprendžiama, teisėjas praėjusiais metais atsisakė išklausyti Smaterso prisipažinimą, motyvuodamas „techninėmis problemomis“, todėl jam iki teismo teko patupėti cypėje, kas dar ne pabaiga - po to, kaip prisipažinimas vis tik buvo išklausytas, teisėjas paskelbė nuosprendį perskaitysiąs kovo 20 d. Atgal į kalėjimą?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Hipnozė (10)    Amerikos lietuviai (7)    Naršyklės (7)    Matematika (2)    Eurointegracija (5)    Chemija (5)    Policija (2)    Lietuvoje (43)    Ištikimybė (4)    Vytautas Bogušis (12)    Baikeriai (8)    Narkotikai (97)    Kompiuterinis saugumas (43)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Spauda (3)    Pavydas (5)    BTV (3)    Amfetaminas (2)    Geležinkeliai (4)    Kelionių įspūdžiai (26)    Dieta (33)    Kulinarija (181)    Užsienyje (50)    Skorpionas (7)    Siamo katės (2)    Emo (10)    Joga (56)    Kompiuteriai (148)    Laivyba (17)    Svarstyklės (7)    Zodiako ženklai (88)    Meino meškėnas (2)    Bankrotas (2)    Rinkimai (23)    Astrologija (27)    Šaulys (7)    Kabala (6)    Pelės (5)    Mokslai (1219)    Kompiuterio ergonomika (8)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Šunų veislės (52)    Kovos menai (72)    Žydai (32)    Kompiuterių virusai (52)    Filmai (91)    Likeris (2)    Artūras Zuokas (41)    Homeopatija (5)    Intel (6)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!