LT   EN   RU  
2020 m. kovo 31 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-25
San-Franciskas: RSA 2005 konferencija
Vasario 14 d. San-Franciske (Kalifornija, JAV) buvo atidaryta 14-oji tarptautinė informacinei saugai skirta RSA konferencija.

Šiame kasmet vykstančiame prestižiniame renginyje, laikomame žymiausiu kompiuterinės saugos srities įvykiu, dalyvauja žymiausi kompiuterinės, programinės ir kompiuterių saugai skirtos įrangos gamintojai.

Konferencijoje savo pranešimus skaito ne vienos žinomos firmos atstovai: ją savo įžanginiu pranešimu pradėjo Bilas Geitsas (Microsoft), kalbėjo ir CISCO (John Chambers), Symantec (John Thompson), RSA Security (Art Coviello), Sun Microsystems (John Loiacano), VeriSign (Scratton Sclavos) bei kitų kompanijų vadovai.

- Kompiuterinis saugumas - tai kompleksinė problema, ir jos sprendimui reikalingos įvairių sričių specialistų pastangos, todėl ši konferencija suteikia unikalią galimybę susipažinti ne tik su šios industrijos plėtotės tendencijomis, bet ir gyvai pabendrauti su konkrečių programinių ir technologinių produktų gamintojais, - pažymėjo konferencijoje dalyvaujantis UAB „SSC“ atstovas M.Dadašovas. - Mums taip pat svarbu dalyvauti konferencijos metu vykstančiose diskusijose, kad kaip galima daugiau perimtumėme pasaulio kompanijų sukauptos patirties galimybes. Jau dabar turime visą eilę sutartų individualių susitikimų, ir tikimės, kad jie mūsų kompanijai padės susitarti dėl abipusiai naudingo bendradarbiavimo.  Nors šioje konferencijoje mes ir nedemonstruojame savo produktų, tačiau šių susitikimų metu savo partnerius mes supažindinsime su savo pirmąja produkcija: programa "JUSTA - light", skirta bet kokių el. dokumentų pasirašymui.

Programa skirta paprastiems asmeninių kompiuterių vartotojams ir jos naudojimui nebūtini jokie specialūs įgūdžiai. Ne mažiau svarbu ir tai, kad „JUSTA light“  gali „kalbėti“ savo kliento kalba - šiuo metu jau paruoštos lietuviškoji ir angliška šios programos versijos.

Kaip jau žinome iš ankstesnių pranešimų, UAB „SSC“ („Penkių Kontinentų“ įmonių grupės narys) - 100% lietuviško kapitalo įmonė, kurios specializacija - su skaitmeniniais sertifikatais (el.parašais) susijusių paslaugų teikimas. Š.m. sausio 27 d. UAB „SSC“ IVPK (Informacinės Visuomenės Plėtros Komitetui) padavė prašymą SSC įregistruoti kvalifikuota skaitmeninių sertifikatų paslaugų tiekėja.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Hipnozė (10)    Psichologija (89)    Restoranai (5)    Vaiko sveikata (8)    Wing Tsun (14)    Politika (26)    Pelės (5)    Dailė (34)    Žemės ūkis (33)    Operacinės sistemos (50)    E - komercija (87)    Masonai (7)    Runkeliai (18)    Parašiutizmas (15)    Vadovavimas (185)    Linux/Unix (34)    Domenai (11)    Pedagogika (21)    Pramogos (191)    Draugystė (10)    Užsienyje (2)    Turizmas (151)    Simbolika (2)    Budizmas (73)    Foje (3)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Intel (6)    Mada (4)    Egzorcizmas (11)    Atleidimo svarba (2)    Soliariumai (5)    Technologijos (1819)    Prancūzų buldogas (2)    Civilinė sauga (7)    Miestai (14)    Škotų aviganis (3)    Kreditai (2)    Šamanai (7)    Tiškevičiai (18)    Jausmai (27)    Parapsichologija (22)    Žuvininkystė (2)    Labradoras (2)    Teisė (61)    Opel (4)    Komunikacija (166)    Stalo žaidimai (7)    Pavydas (5)    Metalas (22)    Vox Populi (14)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!