LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-04 Spausdinti Spausdinti
Britai jau turi US-CERT analogą

Didžiojoje Britanijoje pradėjo veikti svetainė, tapsianti informaciniu resursu apie kiberpavojus ir kovos su jais priemones. Svetainė skirta eiliniams lankytojams, neturintiems didelių šios srities žinių ir nežinantiems, kokių apsaugos priemonių būtina imtis savų kompiuterių apsaugai arba ką reikia daryti, jei į jį vis dėlto pateko virusai. ITSAFE svetainė - nemokamas resursas, skelbiantis Britanijos Nacionalinės Infrastruktūros Apsaugos Centro (NISCC) pateikiamą informaciją.

Svetainės darbas organizuotas prenumeratorių pagrindu. Užsiregistravę vartotojai gali pastoviai gauti šviežiausias naujienas ir, kas svarbiausia, instrukcijas, kaip žingsnis po žingsnio išgyvendinti iš savo kompiuterio jame įsiveisusį kiberužkratą. Naujoji britų svetainė pagal savo tikslus panaši į amerikietiškąjį US-CERT resursą, kurį įsteigė JAV Vidinio Saugumo Ministrerija. US-CERT svetainės užduotis - pranešti vartotojams apie naujus virusus, internetinius kirminus ir kitus kibernetinio pasaulio šlykštukus.

Amerikietiškoji svetainė - bendras JAV vyriausybės ir CERT organizacijos, besispecializuojančios kompiuterinio saugumo srityje, projektas. Visi saugumo biuleteniai skelbiami svetainėje ir visiems norintiems išsiunčiami el. paštu, be to, vartotojas gali nurodyti jam reikiamą biuletenį: techninį (su smulkiu problemos aprašymu ir jos sprendimo būdu) ar vartotojišką (skirtą paprastiems lankytojams).

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vadyba (89)    Vasario 16 (12)    Mobilūs ryšiai (193)    Airija (9)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Alus (22)    Grybai (3)    Poltergeistai (2)    Siemens (6)    Žemės grobstymai (50)    Televizija (17)    Statyba (29)    Mokykla be narkotikų (20)    Euro naujienos (2)    Žinių visuomenė (14)    Burtai (8)    Lotynų kalba (11)    Kabala (6)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Komunikacija (166)    Filologija (2)    Sveikata (313)    Procesoriai (28)    Joga (56)    Vandens slidės (2)    Firmos (12)    Shotokan (11)    Kailiniai (15)    Meilė bloguose (6)    Barai (7)    Tatuiruotės (7)    Elektronika (8)    Religija ir tikėjimai (315)    Vartotojai (29)    Kvepalai (10)    Dvarai (36)    Proza (157)    Samsung (3)    LNK (2)    Šventieji (10)    Vilius Navickas (2)    Lietuvių fantastika (11)    Domenai (11)    Mokesčiai (8)    Spiritizmas (4)    Skamp (16)    Erotika (8)    Teisė (61)    Opel (4)    Kalėdos (12)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!