LT   EN   RU  
2024 m. kovo 29 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-04 Spausdinti Spausdinti
Britai jau turi US-CERT analogą

Didžiojoje Britanijoje pradėjo veikti svetainė, tapsianti informaciniu resursu apie kiberpavojus ir kovos su jais priemones. Svetainė skirta eiliniams lankytojams, neturintiems didelių šios srities žinių ir nežinantiems, kokių apsaugos priemonių būtina imtis savų kompiuterių apsaugai arba ką reikia daryti, jei į jį vis dėlto pateko virusai. ITSAFE svetainė - nemokamas resursas, skelbiantis Britanijos Nacionalinės Infrastruktūros Apsaugos Centro (NISCC) pateikiamą informaciją.

Svetainės darbas organizuotas prenumeratorių pagrindu. Užsiregistravę vartotojai gali pastoviai gauti šviežiausias naujienas ir, kas svarbiausia, instrukcijas, kaip žingsnis po žingsnio išgyvendinti iš savo kompiuterio jame įsiveisusį kiberužkratą. Naujoji britų svetainė pagal savo tikslus panaši į amerikietiškąjį US-CERT resursą, kurį įsteigė JAV Vidinio Saugumo Ministrerija. US-CERT svetainės užduotis - pranešti vartotojams apie naujus virusus, internetinius kirminus ir kitus kibernetinio pasaulio šlykštukus.

Amerikietiškoji svetainė - bendras JAV vyriausybės ir CERT organizacijos, besispecializuojančios kompiuterinio saugumo srityje, projektas. Visi saugumo biuleteniai skelbiami svetainėje ir visiems norintiems išsiunčiami el. paštu, be to, vartotojas gali nurodyti jam reikiamą biuletenį: techninį (su smulkiu problemos aprašymu ir jos sprendimo būdu) ar vartotojišką (skirtą paprastiems lankytojams).

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Logistika (12)    Lietuva (2)    Depresija (29)    Kreditai (2)    Fizika (11)    Atleidimas (4)    Narkotikai (97)    Šventieji (10)    Hipiai (9)    Krišnaizmas (3)    Savižudybė (12)    Kovo 11 (4)    Liūtas (7)    Sony Ericcson (40)    Skaneriai (5)    Psichologija (89)    Vasario 16 (12)    Lietuvos istorija (110)    Velykos (10)    Sektos žudikės (6)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Alus (22)    Kvepalai (10)    Interneto dizainas (5)    Tibetas (10)    Šaulys (7)    Sekimas ir privatumas (12)    Valdas Adamkus (11)    Paukščių gripas (21)    Antanas Terleckas (2)    Parapsichologai (7)    Metalistai (8)    Turizmo agentūros (10)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Bibilija (10)    Namų vaizdo technika (2)    Bendravimas (743)    Užsienyje (50)    Kūdikio maitinimas (3)    Mokslai (1219)    Meino meškėnas (2)    Dailė (34)    Imtynės (29)    Intel (6)    Prokuratūra (4)    Politika (26)    Medžioklė (63)    Laikrodžiai (3)    Šalys (61)    Mokesčiai (8)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!