LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-08 Spausdinti Spausdinti
Kibernusikaltėliams padeda kompanijų darbuotojų apatija

Didžiausią pavojų kompanijų kompiuterinio saugumo srityje kelia „jų pačių apatija“. Tokią išvadą padarė britų McAffee firmos darbuotojai, atlikę tyrimus „virtualios kriminalistikos“ srityje, - praneša www.vnunet.com svetainė.

„Kompanijos klaidingai mano, kad virusai ir kitos kenkėjiškos programos nekelia rimtos grėsmės. Šis klaidingas įsitikinimas susijęs su tuo, kad dauguma kompanijų naudoja tarptinklinius ekranus“, - pareiškė vienas iš tyrimo autorių, saugumo ekspertas Ly Fišeris (Lee Fisher).

„Staigiai plintantys virusai šiandieną užima visų MIP antraštes, tačiau pagrindinė grėsmė - ne jie“, - mano Fišeris. Jo nuomone, didžiausią pavojų kelia programos, sukurtos identifikacinių duomenų rinkimui ir organizacijų DoS atakų organizavimui. Pasak Fišerio, 70 procentų internetinių grėsmių jau ne pirma diena susiję ne su noru pasipuikuoti prieš kitus, o būtent galimybe išgauti finansinės naudos.

Prieš du metus McAfee paskelbtų ataskaitų autoriai per mėnesį užfiksuodavo apie 300 kenkėjiškų atakų. Naujausioje atskaitoje šis rodiklis šoktelėjo iki 1500.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Mokyklos (22)    Žirgų sportas (4)    Partijos (41)    Valdas Adamkus (11)    Automobiliai (41)    Zigmas Vaišvila (10)    Darbdaviai (10)    Aerobika (3)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Velniai (9)    Auklės (3)    Kornreksai (3)    Įdomybės (87)    Skirmantas Valiulis (32)    Vadovavimas (185)    Sąmokslo teorija (19)    Naršyklės (7)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Katės (33)    Zodiako ženklai (88)    Biologija (222)    Kelionių įspūdžiai (26)    Euro naujienos (2)    Lietuvoje (43)    Gimimo diena (3)    Užsienyje (50)    Novelės (102)    Vartotojai (29)    Netolerancija (6)    Atviras kodas (23)    Soliariumai (5)    Vaiduokliai (23)    Radvilos (32)    Meino meškėnas (2)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Namų vaizdo technika (2)    Tibetas (10)    Turizmas (151)    Valstiečių sąjunga (2)    Stilius (86)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Programavimas (20)    Krišnaizmas (3)    Šunų veislės (52)    Kelionių pasiūlymai (7)    Viešnia iš ateities (2)    Meilė bloguose (6)    Komunikacija (166)    Vabzdžiai (5)    Tatuiruotės (7)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!