LT   EN   RU  
2024 m. kovo 29 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-09 Spausdinti Spausdinti
Realizuotų vidinių atakų pavyzdžiai

1996 m. liepos 31 d. Omega kompanijos gamyklos centriniame failų serveryje buvo aktyvuota programinė „laikrodinė bomba“. Suveikusi, programa iš serverio negrįžtamai ištrynė duomenis ir programas, kurie buvo kritiškai būtini esamų kompanijos gamybinių operacijų atlikimui. Kompanija buvo padaryta 10 mln. JAV dolerių žala. Tai iš esmės pakeitė ilgalaikius kompanijos planus, be to, buvo atleista dalis darbuotojų. Programą parašė Timas Loidas, sistemų administratorius, Omega kompanijoje pradirbęs daugiau, kaip vienuolika metų. Per šį laikotarpį Timas sukaupė pakankamai žinių ir darbinės patirties, tačiau, augant kompanijai, jis po truputį ėmė prarasti įtaką ir galiausiai buvo atleistas. Kaip bebūtų, įgytos žinios ir patirtis įgalino jį sukurti ir paleisti „Trojos arklio“ tipo programą.

Konfidencialaus elektroninio pranešimo „nutekėjimas“ ilgam laikui pablogino amerikiečių ir Japonijos vyriausybės tarpusavio santykius. Tuo metu buvo kilęs konfliktas tarp Okinavos salyno gyventojų ir jame savo karines bazes turinčio JAV Karinio Jūrų Laivyno - buvo užfiksuoti keli amerikiečių fizinio susidorojimo su japonų darbininkais atvejai, tačiau jis dar paštrėjo po to, kai į vietinę spaudą pateko Okinavoje tarnaujančio amerikiečių leitenanto Hailstono el. laiško kopija, iš kurios tapo aišku, kad šis ypatingai nepagarbiai atsiliepia apie ne vieną populiarų salos visuomeninį veikėją, taigi, atsitiktinis ar tikslingas šio laiško persiuntimas spaudai sukėlė rimtų padarinių.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Krašto apsauga (27)    Hakeriai (273)    Kornreksai (3)    Subkultūros (99)    Sony Ericcson (40)    Sektos (12)    Nusikaltimai (6)    Draudimas (7)    Draugystė (10)    Vadyba (89)    Šventieji (10)    Islamas (31)    Kultūra (749)    Atmintis (4)    Kelionių įspūdžiai (26)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Televizoriai (2)    Anglų kalba (35)    Imtynės (29)    Wing Tsun (14)    Vytautas Bogušis (12)    EBSW (40)    Kazino (10)    Nokia (24)    Sportas (180)    Geologija (20)    Menas būti kartu (2)    Prokuratūra (4)    Sodininkystė (22)    SSL sertifikatai (6)    Reklama internete (18)    BTV (3)    Rytietiški šokiai (16)    Hobi (106)    Žydai (32)    Elektronika (8)    Filosofija (326)    Policija (2)    Simbolika (2)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Įvaikinimas (3)    Užsienyje (50)    Restoranai (5)    Bibilija (10)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Savivaldybių rinkimai (9)    Kvepalai (10)    Apskaita (15)    Fantastika (21)    Mazda (2)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!