LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-09 Spausdinti Spausdinti
Realizuotų vidinių atakų pavyzdžiai

1996 m. liepos 31 d. Omega kompanijos gamyklos centriniame failų serveryje buvo aktyvuota programinė „laikrodinė bomba“. Suveikusi, programa iš serverio negrįžtamai ištrynė duomenis ir programas, kurie buvo kritiškai būtini esamų kompanijos gamybinių operacijų atlikimui. Kompanija buvo padaryta 10 mln. JAV dolerių žala. Tai iš esmės pakeitė ilgalaikius kompanijos planus, be to, buvo atleista dalis darbuotojų. Programą parašė Timas Loidas, sistemų administratorius, Omega kompanijoje pradirbęs daugiau, kaip vienuolika metų. Per šį laikotarpį Timas sukaupė pakankamai žinių ir darbinės patirties, tačiau, augant kompanijai, jis po truputį ėmė prarasti įtaką ir galiausiai buvo atleistas. Kaip bebūtų, įgytos žinios ir patirtis įgalino jį sukurti ir paleisti „Trojos arklio“ tipo programą.

Konfidencialaus elektroninio pranešimo „nutekėjimas“ ilgam laikui pablogino amerikiečių ir Japonijos vyriausybės tarpusavio santykius. Tuo metu buvo kilęs konfliktas tarp Okinavos salyno gyventojų ir jame savo karines bazes turinčio JAV Karinio Jūrų Laivyno - buvo užfiksuoti keli amerikiečių fizinio susidorojimo su japonų darbininkais atvejai, tačiau jis dar paštrėjo po to, kai į vietinę spaudą pateko Okinavoje tarnaujančio amerikiečių leitenanto Hailstono el. laiško kopija, iš kurios tapo aišku, kad šis ypatingai nepagarbiai atsiliepia apie ne vieną populiarų salos visuomeninį veikėją, taigi, atsitiktinis ar tikslingas šio laiško persiuntimas spaudai sukėlė rimtų padarinių.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kazino (10)    Mityba (43)    Buto remontas (3)    Psichologija (89)    Budizmas (73)    Mada (4)    Klubai (5)    Archeologija (42)    Spausdintuvai (12)    Advokatai (10)    Žuvys (7)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Atsiprašymas (3)    Reklama internete (18)    Vilniaus bendruomenės (4)    LNK (2)    Viskis (8)    Kovo 11 (4)    Egiptas (24)    Fajetai (2)    Kelionių pasiūlymai (7)    Paieškos sistemos (14)    Vorai (2)    Mokslininkai (2)    Ekologiški produktai (2)    Netolerancija (6)    Raganos (12)    Pirmoji meilė (3)    Įžymūs žmonės (68)    Helouvynas (7)    Šamanai (7)    Prezidento rinkimai (6)    Pankiškos muzikos grupės (15)    Skinheadai (9)    Smurtas mokyklose (10)    Parapsichologai (7)    P2P tinklai (2)    Klonavimas (10)    Žala sveikatai (16)    LICS (17)    NSO (33)    Užsienyje (50)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Eurointegracija (5)    Miniatiūros (7)    Šunų veislės (52)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Architektūra (11)    Kaukazo aviganis (2)    Omnitel (12)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!