LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-16 Spausdinti Spausdinti
Bendra IT sutartis nukreipta prieš "kiber–nusikaltėlius"

Indų organizacija kovojanti su "kiber-nusikaltėliais", Cyber Emergency Response Team, planuoja suvienyti jėgas su Rusijos specialiomis tarnybomis, ir taip pagerinti kovos su hakeriais ir kitais piktavaliais, kurie pridaro daug materialinių nuostolių viso pasaulio kompiuteriniams tinklams, efektyvumą.

Rusijos valstybės ministras Leonidas Reimanas pareiškė, kad indų programų aprūpinimo specialistai galėtų kurti bendrus projektus su rusų firmomis, o vėliau eksportuoti sukurtus produktus į Europą ir Ameriką. Šį pasiūlymą Software Technology Parks of India priėmė.

Reimanas tikisi, kad ši sutartis bus pasirašyta artimiausiais metais ir, kad galop prasidės audringas dviejų turtingiausių šalių informacinių technologijų rinkos augimas.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Zigmas Vaišvila (10)    Mokslininkai (2)    Ekologija (15)    Įdomybės (87)    Procesoriai (28)    Medžioklė (63)    Kelnaitės (2)    Kandidatai į prezidentus (5)    Smurtas mokyklose (10)    Metalas (22)    Vabzdžiai (5)    Miestų bendruomenės (7)    Narkotikai (97)    Konspiracija (2)    Monitoriai (11)    Menas būti kartu (2)    Siamo katės (2)    Skundai (22)    Lietuvių valgiai (28)    Drabužiai (41)    Automobiliai (41)    Filmai (91)    Lietuvoje (16)    Seimo Pirmininkas (2)    Bankrotas (2)    Geologija (20)    Žmogaus klonavimas (2)    Šventasis Pranciškus (3)    Gintaras Beresnevičius (26)    Vitaminai (2)    Novelės (102)    2009 metų horoskopas (15)    Policija (2)    Islamas (31)    Ekologinis ūkis (2)    Grožio salonai (6)    Krišnaizmas (3)    Prokuratūra (4)    Mobilūs ryšiai (193)    Advokatai (10)    Fotografija (17)    Lietuvoje (5)    Kinų horoskopas (14)    Žuvininkystė (2)    Sekimas ir privatumas (12)    Žuvys (7)    Interjero dizainas (13)    Matematika (2)    Gyvūnai (174)    Meino meškėnas (2)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!