LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-18 Spausdinti Spausdinti
Rusija: kiekvienas žmogus turės duoti pirštų antspaudus

Praėjusią savaitę RF vadovybė priėmė Ryšių su visuomene skyriaus pasiūlymą sukurti valstybinį gyventojų registrą (NGR). RF premjeras – ministras Michailas Fradkovas įpareigojo Ryšių su visuomene skyrių iki 2005 vasario pristatyti vadovybei registro kūrimo koncepciją (NGR). Registras turės išlaikyti informaciją apie žmogaus gimimo datą ir vietą, taip pat biometrinius duomenis apie gyventojus (pirštų antspaudus, akių rainelės atvaizdą), jo sukūrimui reikės priimti federalinį įstatymą "Dėl gyventojų asmeninės apskaitos sistemos kūrimo".

Kaip teigiama, kuriamas registras turi būti susijęs su pasikeitimais pirminiais identifikacijos duomenimis ir kitais atsiradusiais šaltiniais, tam turi būti ir sąlygos išdėstyti aktyviai surenkamus duomenis. Todėl visose informacinėse sistemose, kiekvienam asmeninių duomenų įrašymui, naudojamos unikalios duomenų identifikavimo priemonės, kurios leidžia tam tikrais atvejais, kreipiantis į registrą, bet kuriuo metu gauti reikiamus identifikuotus žmogaus duomenis, o tuo atveju, kai kreipiesi į kokią kitą sistemą, turi gauti leidimą prieiti prie joje laikomų duomenų, registrui davus sutikimą.

Valstybinis žmonių registras taps branduoliu sistemos, kaupiančios duomenis apie įvairaus amžiaus žmones, gyvenančius Rusijos teritorijoje.

NGR kurs duomenų bazę, integruotą su kitomis egzistuojančiomis informacinėmis sistemomis, vedančiomis gyventojų duomenų ataskaitą. Taigi valdžios teigimu, prasideda didysis Rusijos gyventojų sekimas...

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Ekonomika (5)    Narkotikai (97)    Fotografija (17)    Monitoriai (11)    Variakojis (11)    Klubai (8)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Masonai (7)    Opel (4)    Meninė gimnastika (14)    Gintaras Beresnevičius (26)    Emigrantai (22)    Auklės (3)    Kriptografija (3)    Civilinė sauga (7)    Motociklai (12)    Romas Kalanta (4)    Dvyniai (9)    Klonavimas (10)    Žindymas (14)    Gaisrininkai (7)    Ekonomika (259)    Medžioklė (63)    Laikrodžiai (3)    Literatūra (239)    Regbis (4)    Vampyrai (9)    Astronomija (46)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Užsienyje (50)    Vitaminai (2)    Užsienyje (2)    Šventasis Pranciškus (3)    Žydai (32)    Mitingai (5)    Skandalai (476)    Maxima (10)    Skaneriai (5)    Ekologiški produktai (2)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Makaronai (2)    Vandenis (7)    Shidokan (3)    6 branduolių (3)    Joninės (6)    Parašiutizmas (15)    Velykos (10)    Taksas (2)    Siamo katės (2)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!