LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 18 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-06-10 Spausdinti Spausdinti
MVD: Rusų hakeriai – geriausi pasaulyje

Specialių techninių valdymo įrenginių MVD viršininkas, milicijos generolas – leitenantas, Morisas Mirišnikovas Londone, konferencijos, skirtos kiber nusikaltimams e – Crime Congress, metu , savo pasisakyme, skirtame užsienio kolegoms pareiškė, kad rusų hakeriai yra patys geriausi pasaulyje ir pakvietė įvairių šalių teisėsaugos pajėgas pradėti kovą su kiber nusikaltėliais.

Kaip rašo sekmadieniniame amerikiečių internetiniame leidinyje CNet News, Mirošnikovas savo pranešime ypač pabrėžė, kad visiems yra žinoma, kad rusus garsina pasiekimai matematikos srityje, o rusų programuotojai – pasaulyje labiausiai kvalifikuoti, tuo pačiu, labiausiai kvalifikuoti ir rusų hakeriai. Kaip pranešė Mirošnikovas, vakarykščiai hakeriai – paaugliai " užaugo " ir dabar užsiima šia veikla skatinami ne nusikaltėliškų paskatų, o norėdami pralobti. Jie pinigus užsidirba kompiuterinio įsilaužimo pagalba.

Mirošnikovas kviečia išleisti universalų tarptautinį įstatymą, kuris palengvintų teisėsaugos organų darbą įvairiose šalyse, kovojant su hakeriais. Toks įstatymas suteiktų teisę suimti tokio pobūdžio nusikaltėlius bei juos teisti. Generalinis leitenantas MVD pažymėjo, kad paskutiniuoju metu kiber nusikaltimų skaičius kasmet padvigubėja ir tik labai neseniai jis ėmė strigti, kadangi jaučiamos intensyvios priežiūros struktūrų pastangos ne tik Rusijoje, bet ir kitose šalyse.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentarų skaičius: 13

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Evil russian hacker

A young Russian man, Alexander, reads the magazine "Khaker" in front of his computer at home in Moscow

Atsitiktinės gairės:    Eurointegracija (5)    Švedija (9)    Kaimo turizmas (5)    Valdas Adamkus (11)    Dažasvydis (3)    Kaziuko mugė (3)    Politika (26)    Aiškiaregiai (11)    Anglų kalba (35)    Grybų patiekalai (6)    Hip hop dance (4)    Vaizdo kortos (3)    Ištikimybė (4)    Interneto komentarai (2)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Delfinologija (4)    Moterims (34)    Tėvynės sąjunga (4)    Žmogaus teisės (18)    Priklausomybė (3)    Lietuvos istorija (110)    Civilinė sauga (7)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Vox Populi (14)    Gaisrininkai (7)    Breakdance (4)    Pirmoji meilė (3)    Atmintis (4)    Kinų horoskopas (14)    Skinheadai (9)    Kompiuteriai (148)    Žinių visuomenė (14)    Vaiduokliai (23)    Programos (61)    Knygos (23)    Romas (3)    Gotai (17)    Garso sistemos (15)    P2P tinklai (2)    Darbdaviai (10)    Viešnia iš ateities (2)    Šaulys (7)    Prancūzų buldogas (2)    Viskis (8)    Radvilos (32)    Emigrantai (22)    Savivaldybių rinkimai (9)    Miniatiūros (7)    Gintaras Beresnevičius (26)    Tamplieriai (7)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!