LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-22 Spausdinti Spausdinti
Hakeriai puolė Pentagoną

Rusijoje dirbantys kompiuterių piratai - hakeriai jau beveik metus pastoviai įsilaužinėjo į JAV vyriausybei priklausančias kompiuterių sistemas. Federalinio tyrimų biuro atstovas pranešė, kad įsibrovėliai sugebėjo pavogti "neįslaptintą, bet vis tiek labai svarbią" informaciją iš JAV kariškių kompiuterių. Pavyko nustatyti, kad hakeriai naudojo serverius, esančius apie 30 km nuo Maskvos. Be to, hakeriai veikdavo tik darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos paneigė savo ryšį su šiais atvejais. Pasak jų, greičiausiai Maskvos adresus naudojo trečiųjų valstybių šnipai, norį paslėpti savuosius pėdsakus.

Pentagonas po viso to įsteigė specialų "kibernetinio karo" centrą, kuris stengsis apsaugoti JAV nuo hakerių ir pats planuos kaip užpulti potencialaus priešininko kompiuterių tinklus. Tuo pat metu JAV kariškiai prisipažino, kad Kosovo karo metu jie bandė atakuoti Jugoslavijos kompiuterių tinklus.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žvaigždės (19)    Dvarai (36)    Barai (7)    Gaisrininkai (7)    Romas (3)    Kanapės (15)    Miestai (14)    Kokainas (6)    Lietuvių valgiai (28)    Opijatai (13)    Kaukazo aviganis (2)    Šatrija (4)    Garso ir vaizdo technika (2)    Erich Fromm (5)    Gender Loops (6)    Pankai (6)    Vadyba (89)    Poetai (11)    Amfetaminas (2)    Pedagogika (21)    Nekilnojamasis turtas (22)    Viešieji ryšiai (20)    Škotų aviganis (3)    Klubai (5)    Radvilos (32)    Simbolika (2)    Dvyniai (9)    Žvejyba (30)    Metalinės muzikos grupės (8)    Tamplierių ordinas (7)    Vorai (2)    Tatuiruotės (7)    Kelionių pasiūlymai (7)    P2P tinklai (2)    Reinkarnacija (6)    Architektūra (11)    Darbo partija (4)    Joga (56)    Breakdance (4)    Žemės grobstymai (50)    Dieta (33)    Skandalai (476)    Draugystė (10)    Mokykla be narkotikų (20)    Laikrodžiai (3)    Vynas (16)    Apatinis trikotažas (17)    Zodiako ženklai (88)    Šventasis Pranciškus (3)    Aukštasis mokslas (13)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!