LT   EN   RU  
2020 m. gruodžio 4 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Hakeriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Hakeriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-22 Spausdinti Spausdinti
Virtualių nusikaltimų kontrolės perspektyvos

Policija turi būti ne tik gatvėse, bet ir internete. 1997 m. Vokietijoje buvo sukurta pirmoji policijos patruliavimo internete grupė. Dabar Vokietijoje yra beveik 200 terminalų, per kuriuos vyksta patruliavimas internete.

Vokietijoje techninę pagalbą, tiriant virtualius nusikaltimus, teikia specialios grupės, esančios miestų policijos padaliniuose. Vykdomas patruliavimas internete, ieškoma neteisėtos informacijos. Vokietijos įvairiose žemėse policijos organizacinė struktūra virtualių nusikaltimų kontrolei yra nevienoda. Pranešėjas mano, kad informatikos specialistai turi būti tik Vokietijos žemių centruose, o kiti policininkai, tiriantys virtualius nusikaltimus, privalo turėti tik bazines kompiuterinės techninės ir programinės įrangos žinias. Eiliniai policininkai turi mokėti imtis pirmųjų neatidėliotinų veiksmų, gavus pranešimą apie virtualų nusikaltimą.

Techniškai policijai lengviau yra stebėti gaunamą elektroninį paštą, o siunčiamą elektroniniu paštu informaciją - tik su specialia aparatūra. Panaudojant specialią programą galima iššifruoti elektroniniu paštu siunčiamus pranešimus.

Vokietijoje planuojama sukurti centrą, kuris teiks pagalbą tiriant virtualius nusikaltimus.

Vokietijoje yra problema: valstybinės institucijos (tarp jų ir policija) turi per mažas galimybes nusamdyti labai aukštos kvalifikacijos informacinių technologijų specialistus. Privačios kompanijos tokiems specialistams gali pasiūlyti gerokai daugiau.

Tarptautinio seminaro "Virtualūs nusikaltimai"
(International Cources "Cyber Crime"),
įvykusio 2002 m. vasario 25-27 d.
Miunsterio policijos vadybos akademijoje (Vokietijoje),

Tema: Virtualių nusikaltimų kontrolės perspektyvos.
Pranešėjas Ziwey

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pagonybė (3)    Renginiai (31)    Wing Tsun (14)    Kino kritika (10)    Soliariumai (5)    Teisė (61)    Įžymūs žmonės (68)    Kokainas (6)    Šventasis Kazimieras (2)    Tinklapiai (13)    Televizija (17)    Susitaikymas (9)    Partijos (41)    Žvejyba (30)    Krikščionys demokratai (3)    Hakeriai (273)    Mobilūs ryšiai (193)    Taksas (2)    Darbo partija (4)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Tamplierių ordinas (7)    Korupcija (22)    Parašiutizmas (15)    Klaviatūros (11)    Skamp (16)    Vox Populi (14)    Klonavimas (10)    Ekonomika (5)    Lietuva (2)    Egiptas (24)    Reklama internete (18)    Atsiprašymas (3)    Kinas (193)    Motociklai (12)    Komunikacija (166)    Geografija (22)    Šalys (61)    Vadovavimas (185)    Omnitel (12)    Filologija (2)    Likeris (2)    Naujieji metai (12)    Tibetas (10)    Kandidatai į prezidentus (5)    Tadas Blinda (10)    Vokiečių aviganis (2)    Sportas (180)    Striptizas (8)    Prezidento rinkimai (6)    Gatvės šokiai (5)
1. Kinijos armijos hakeriai buvo įsibrovę į Pentagono tinklapius
2. Hakeriai „nulaužė" telefoną „iPhone"
3. Hakeriai šantažuoja ieškančius darbo
4. "Hakeriai" įveikė „PS3" konsolę
5. Hakeriai išnaudoja Background Intelligent Transfer Service (BITS) pažeidžiamumą
6. Hakeriai bandė „nulaužti” internetą
7. JAV valstybės departamentas atsigauna po įsilaužimų
8. „Microsoft“ praneša apie 5 „naujas“ kritines saugumo spragas
9. Arabų įsilaužėliai nuniokojo apie 700 Izraelio tinklalapių
10. Prekyba ir apgavystės internetu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!